The diary of Dracula

Fakt nesnáším nadpisy...

23. července 2010 v 10:16 | Drácula
Just Dreaming
Čest.


Zjistila jsem jednu věc. Většina mých opravdových přátel jsou blogaři. Nevím proč, ale je to tak. Od druhé adminky Annie, přes mojí kámošku Tess až po B., se kterou jsem včera prokecala půlku dne na ICQ. Stejně tak, jako já, sedí doma a blogaří. Konečně nějakej spojenec :)).
Možná je to tím, že s těma Varskýma pipnkama (krom Karr) se nedá normálně vycházet. Je to bída.

No, ale co jsem vám chtěla říct je, že dneska odjíždím za babičkou do Verneřic a z Verneřic do Prahy. A pak se rozmyslím, jestli se vrátím zase k babičce nebo rovnou domů. Hm. U babičky to nemám ráda, ale ve Varech jsem už skoro celý Červenec, tak bych měla strčit ten svůj nenažraný čumák někam jinam. Co myslíte?

Jinak, dívá se někdo na Tudorovce? Mě při tom seriálu mrazí, když si uvědomím, že je to podle pravdy. Vlastní manželka - kralovna, dohazuje královi milenku, a po čase, když mu královna není schopna dát syna (i když mají dceru) jí král nechá popravit. Šílený. Nechtěla bych v té době žít. Brrr.


Edit: Annie je pryč do 26.7 a možná se s ní setkám v Praze :D. Super.

Drácula

Drácula se zlobí!!

20. července 2010 v 20:00 | Drácula

Ne ne ne, to není možný!!! Blog. cz je takovej kretén!!

Prosím, řekněte, že se mi to jenom zdá. Asi dvacet minut tady píšu jeden článek. No... a pak se to prostě musí potentovat a článek je v háji. Fajn, tak jdu a napíšu ho znova. Času dost. Píšu, píšu, píšu a když už ho mám dopsanej musí se to zase pííííííííííííp ... tak jako, co je to? Kruci já jsem tak rozčílená, až je to ošklivý. No, ale zpátky k článku. Na potřetí to snad výjde.

Zjistila jsem pár věcí. Za prvé - ve spánku se dá nehezky ublížit. Spím si a najednou mě probudí strašná bolest v zápěstí. Nemohla jsem hýbat s prsty, ani s dlaní. Dokonce jsem i vzbudila rodiče. Bolelo mě to, jako kdybych to měla zlomený. To se mi ještě nikdy v životě nestalo. Teď už je to dobrý, to bych jinak nepsala tenhle článek, ale stejně jsem pořád vyděšená. A jako správný hypochondr, nebudu moct dneska usnout. Ne, nežertuju.


Za druhé - pravidlo "Sejde z očí, sejde z mysli.", platí jen když z očí opravdu sejde. Stačí pár minut a skoro měsíční zapomínací práce je v háji. Myslím, že víc nemusím snad ani dodávat. A nejvíc mě dorazila Karr, když řekla, že už je z toho dááávno venku. Asi nejsem normální. Potřebuju cvokaře. Má někdo kontakt?

Za třetí - ony zmiňované boží mlýny vážně melou. Ewa Farna měla pravdu. Jenom se jim občas musí pomoct.

Za čtvrté - může mi prosím někdo vysvětlit, proč se vyrábějí bíle šaty do společnosti, které jsou průhledné jako rentgen? Trochu nechápu.

Jo a za páté - napsat knížku je vážně fuška.

No nic, jdu si procvičit zápěstí, jestli je to vážně úplně v pořádku. A pak asi sním krvavého melouna. A potom asi půjdu zanadávat blogu.cz, pokud mi tenhle článek zase smaže. Tentokrát jsem ho pro jistotu psala ve wordu.

(Ne)užívejte si prázdniny jako já; s bolavými zápěstími, s nechtěnými setkáními, s nudou kolem, která by se dala krájet, s návštěvami nemocnice a tak dále. Neberte mě jako vzor. Vážně ne. Děkuju.

Drácula

Inna jedéééé

19. července 2010 v 11:27 | Drácula
Inna

Ahooooooooooooj.

Jak dupou králící?
Já sedím doma jak debil na prdeli, nudím se a vzpomínám na minulé prázdniny, kde jsem stihla za tu dobu být s kámoškou u mojí babičky a pak být s ní v Praze. Ach jo, já chci znova.

Tyhlety prázdniny jsou vážně hrozný. Jiná kámoška se vybourala na bruslích a je v nemocnici a ostatní nemají čas, protože mají brigádu nebo tak. Je to naprd.
Jediný, co mě drží "nad vodou" je fakt, že brzo poletím k moři do Egypta. A hudba samozřejmně.

Já jsem se teď posledních pár měsíců zamilovala do Inny. Tedy, konkrétně do její hudby :D
Nikdy mě moc taneční muzika nebrala, ale její písničky jsou dokonalé.
A navíc má Inna úžasný hlas, který se krásně poslouchá.

Nejvíc se mi líbí Déja Vu, 10 minutes nebo Amazing. Doporučuju poslechnout.
Rozhodně se hodí nějak na plážový mejdem. Hm, nechala bych si líbit :))

 No nic já se loučím, xoxo váš...
Drácula

Jhen lůžowoučInkHá tHo můůůže býT tydydudu...

13. července 2010 v 19:22 | Drácula
LIdIcZkY, wIiItE Co sE StAlO? zHe nE? zRoWnA YsEm yEdLa sWoYe pRoYiIiMaDlO, aByCh bYlA HuIbEnAaA, kDyZh w tOm sE StAlA KaTaStRoFa!!! UlOmIl sE Mi nEhEt!!! TaK YsEm hNeD WoLaLa zAaAcHrAnKu a oNi mE RzEkLi, ZhE Ye zDrZhUyU Od pRaAaCe, ZhE Me s uLoMeNiIiM NeHtEm nEpOmUuUzHoU. sPrOsTaAaCi!!!!!! wIiItE YaK Ye tO OsHkLiWyYy? AuUkIiI!!!*MUCQQQQ*


No nic. Už si nebudu hrát na pipinku.
Víte co se stalo? Ne, nechtíček se mi opravdu neulominkal :)). Prostě jenom tak projíždím FB a najednou koukám, že tam jedna holka má odkaz na něčí blog a milión smějících se smajlíků. Tak si na ten blog najedu a hned mě napadne otázka.

Opravdu existuje takovej vypatlanec z růžový planety, nebo si ta barbínka dělá z nás pr*el?

Nu, posuďte sami.

Já nevím. Nechce se mi věřit, že mezi námi žijou takový mimozemšťani jako ta slečna, která má rádoby všech pět pohromadě. Hm, toť otázka.
No ať je to, jak je to, téhleté slečny bych se nedotkla ani klackem neboť bych ještě mohla chytit tu její lůŽOwinkhou nemOc.


Doufám, že se někomu neudělalo špatně. Mě rozhodně ne. Já jenom brečela... smíchy! :D :D :D
Pro ni slova nestačí! :D :D

Oooo, dej mi víc...

11. července 2010 v 12:49 | Drácula

Give give give give give girl give me some more
Give give give give give girl give me some more
Give give give give give girl give me some more
Give give give give give girl give me some more
Give give give give give girl give me some more
Give give give give give girl give me some more

Že jsem se pomátla?
Ale vůbec ne. To si jenom zpívám novou a zatím jedinou písničku od Bena Cristovaa. Kdo si pustil video si mohl všimnout, že to je skoro celý text, nic jiného tam pořádně "nezpívá". Já mám sice ráda pop, kde se refrén pořád opakuje, ale promiňte mi ten výraz, tohle je prostě sra*ka. Opravdu tři a půl minuty posloucháte jednu větu neustále dokola, občas doplněnou jinou, stejně nesmyslnou, větou.
Já proti Benovi nic nemám, když měl u nás koncert, choval se vážně mile, ale na to, že svojí desku vyráběl v Torontu (stát Kanada - pro debílky) je to vážně hrozně odbitá práce. Celej ten jeho "koncert" byl jeden velký trapas za druhým. Když ti jeho "tanečníci" (pardón, ale i já umím tancovat líp) začali tancovat na "písničku", jejíž obsahem bylo 'Ben Cristovao, yeah' tak to mě normálně dorazilo. Jednoduše - fiasko. Týna (steaua.blog.cz) a Karr (writen-by.blog.cz) mi to můžou jen potvrdit.

Ale vraťme se do přítomnosti.
Včera jsem byla poprvé v životě rafrovat. Vstávala jsem skoro se slepicemi a pak jsme s rodiči a fotbalovým týmem mého bráchy (včetně jejich rodičů) jeli do Lokte. Tam jsme nafasovali tři rafty a šupky hupky do Ohře. Zezačátku to drhlo, protože kdo je vodák, ví, že je v tomhle nesnesitélném horku děsné sucho. Takže jsme každou chvíli skončili na mělčině, než jsme se dostali do větší hloubky. První polovina cesty mě moc nebavila, protože jsem byla vzádu a strkali do mě neustále hlavní "motory" svými pádly. Potom jsme se najedli a když jsme se vraceli zpátky na raft, sedla jsem si jinam, takže už to bylo lepší. Na(ne)štěstí jsem ani jednou nespadla do Ohře, když jsem se snažila pádlovat. Nejspíš bych si rozbila hlavu, protože skoro nikdy nebyla pořádná hloubka, kde bych se mohla utopit. Škoda :D
Voda byla vážně špinavá, hlavně když jsme se vraceli do Varů, tak i smrděla. Ale byl to stejně velice zajímavý zážitek.
Jedno vám řeknu - je to zvláštní vidět město, které tak dobře znáte, celý život v něm žijete, z řeky. Je to vážně úplně něco jiného, jako kdybyste byly někde v cizím městě.Doprčic, co mám dělat? Mám neskutečně namožený záda, auuuuu!


Btw: Ta Benova rádoby písnička má chytlavou melodii. Už si jí začínám zpívat. Jsem divná :D
Btw2: Je konec festvalu a jedinou celebritu, kterou jsem potkala, byl Večerníček. Příští rok se musím zlepšit.Váš zničený Drácula ♥.

Eclipse.

2. července 2010 v 15:15 | Drácula

Aááách ♥.

Pusťte si písničku, nebudete litovat.

Dokonalý, krásný, nádherný, akční, smutný, vtipný, úžasný... to je film Zatmění.
Zatmění se lišilo od prvních dvou dílů, tím, že to nebylo tak přeslazený a byly tam i momenty k pousmání, či k smíchu.
I když jsem slyšela jenom špatné recenze, mě se strašně líbil. Je to krásnej film. A tu písničku, kterou jste si pustili miluju. Je taky z Eclipse. Ta zpěvačka je prostě dokonalá.
Všechno bylo dokonalý - výlet, Praha, kino, hlášky... hned bych se tam vrátila ♥.
Krása, ááách ♥.

Až se slečna Karrotková uráčí dát fotky na FB, tak vám sem dám odkaz... ;).


Vy se tomu smějete, ale nás to mohlo zabít...

30. června 2010 v 13:19 | Drácula
Cítím se jako vyžvejkaná žvejkačka, zašlapaná v chodníku.

Ahuj lidi, jak se máte?
Já už líp. Dneska byl poslední den školy a zjistila jsem jednu věc... - loučení je těžké, ale odejít bez rozloučení je ještě těžší...
Prostě jsem zdrhla ze školy, rozloučila jsem se jen s holkama, které budu ještě vídat. Málem jsem brečela, dokonce jsem i začala řvát na vlastní babičku, protože prostě mi budou ty lidi chybět, bude mi chybět ta škola, chození k automatu, schody... ale co nadělám, jedeme dál, no ne?

Navíc jsme měli včera ten rozlučák a já jsem si přišla poprvé v životě jako princezna.))*
Všichni říkali, jak mi to slušelo a to mi zvedlo sebevědomí. Bylo to nejskvělejší z nejskvělejších. Já si to užila na dvěstě procent (asi nejvíc ten autobus :D).
Bohužel, už je to minulost...

Naštěstí je jsou tu věci, které mi zvedly náladu. Zítra jedu na 2 dny do Prahy se slečnou Karrotkovou na premiéru Eclipse. A bez rodičů... juchů.
Jupí, jupí jéjé... začínám si zpívat...))*Takže... bájbáj v pátek??Btw: Kdo chce vidět fotky z párty jsou zde (je tam i Karr).
Btw2: Jaký bylo vůbec vysvědčení? Moje bylo... 'dobrý'.

Konec.

28. června 2010 v 14:52 | Drácula

Jedny dveře se zavřou, druhé se otevřou.


Ne, nebojte, konec tohohle blogu rozhodně není. To jen končí má pouť základní školou. Začalo to v roce 2001, na ZŠ Poštovní, pokračovalo ZŠ Truhlářská a skončilo na ZŠ J.A.K. (v Karlových Varech).
Zažila jsem toho tolik, že bych se upsala, kdybych vám to měla vyprávět - přes intiky, pomluvy, hádky, přátelství, usmíření, první lásky, první zlomené srdce až po radost z první jedničky nebo smutek z první pětky. Tolik poprvé jsem zažila.
Nejradši vzpomínám na 4. třídu. Bylo to nejúžasnější období z celé ZŠ. Byl to jediný šk. rok, kdy jsme byli všichni velký kolektiv, byla jsem s nima na školandě a nehorázně si to užila, a našla kluka, kterého mi osud připletl do cesty i po 5ti letech (teď). Našli jsme se na jiné škole, po několika letech.

A právě teď... nevím, jestli se mám smát, nebo brečet. Nebyla jsem s těmi lidmi, celých devět let. Byla jsem s nimi jenom rok a půl a ne se všemi vycházím dobře. Ale přesto mi pár lidí přirostlo k srdci a budou mi chybět.
No jo. Sice pořád střední je škola tak jako tak, ale už to není to samé. Je to úplně něco jiného.
Páni, zítra je poslední den. Dopoledne ve škole, večer rozlučák a pak už bude jenom vysvědčení. Devítka utekla strašně rychle.

Prostě... je konec.

A na jakou třídu nejraději vzpomínáte vy?

Jsem největší EMOOOOOOOOO :D

27. června 2010 v 10:45 | Drácula
No jo, už je to tak. Stala se ze mě emařka :D :D.
Takovou dlouhou dobu jsem přemýšlela, že si nechám zesvětlit vlasy, protože na mojí bledou pleť byly moc tmavé. No nepříjdu já od kadeřnice s ještě mnohem tmavšími vlasy než jsem měla předtím? :D :D.
No jo, už je to tak. Jsme debil. Na mé hlavě se usadily barvy, které bych mohla pojmenovat jako černá, rudá a fialová... hlavně ta fialová převažuje :D :D. Dobrý ne? A kadeřnice říkala, že to tak tmavý nebude a přitom je to šílený :D. Ale mě se to líbí... :D :D
Jenom mě štve, že je to přeliv a brzo se vymeje, protože moje vlasy mají konečně lesk, barvu a šmrnc. Už si nepříjdu jako šedá myš... No jo, nechám se pak obarvit znova... :D.

Tady jsou fotky, ale vůbec na nic nejde vidět, jak ty vlasy mám doopravdy. Jsou mnohem fialovorudější a lesklejší než jsou na fotkách... tak aspoň něco, slíbila jsem to Annie :D.imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Živote spomal, nestíhám...

24. června 2010 v 19:29 | Drácula
Aloha, lidi.
Jak žijete? Já superně.
Nejsem na blogu, protože nemám čas. Včera jsem si kupovala další šaty na svůj rozlučák se základkou, dneska jsem strávila celý odpoledne s Karr a potom jsem šla na rozlučák kámošky Verčy. No a zítra jdu zase ven s Karr (jestli je vám nějaké podezřelé, kdy jdu do školy, tak rovnou můžu říct, že dneska jsem ve škole nebyla a zítra taky nebudu).
V sobotu jdu ke kadeřnici a pak na rodinnou slavnost. Snad neděli a pondělí bych měla mít volné, ale to asi budu relaxovat. V úterý mám rozlučák ze základkou, ve středu je vysvědčení a asi půjdem pařit a ve čtvrtek mizím do Prahy s Karr na premiéru Eclipse. Takže je toho teď hodně.
A to ani nemluvím o tom, že budu o prázdinách navezená na Filmovém Festivalu (ano, bydlím v Karlových Varech). Takže tak...

Něco přidávat budu, ale nečkejte žádné zázraky. Snad něco přidá Annie.

Tak báááááj)*Váš vyčerpaný Drácula)*

Blaaa, nevím co napsat jako nadpis...

18. června 2010 v 13:17 | Drácula
Aloha.
Jak se máte? Já celkem fajn... ujde to... chci vám říct, že tu celý víkend, počínaje dneškem, nebudu. Dneska jdu ke Karr - budeme mít Twilight maratón, který zakončíme 1.7 v Imaxu na premiéře Eclipse (ááá, jak se těším... snad to výjde :D). A v sobotu a v neděli budu na kurzech kreslení pravou mozkovou hemisférou, který začínají ráno a končí až večer.
To je vše, co jsem vám chtěla říct...

Jinak doufám, že se vám tato básnička líbí :)


Bááááááj, váš Drácula...♥

Novinky, novinky, novinky.... :D

14. června 2010 v 10:41 | Drácula
Ahoj lidi. Tak jsem zpátky. V Praze jsem si to celkem užila, i když se mě tam pokusili otrávit... :D :D ani se nedivím, takovej žrout jako já... :D :D stane se... :D
Jak se máte?
Já se mám dobře... celkem... hodně přemýšlím, že se nechám přebarvit, protože ta moje olivově hnědá mě nebaví... jenom nevím, jestli mi to rodiče dovolí. Jaká se vám nejvíc líbí barva?

JD

No... ale hlavní důvod proč píšu tenhle článek je ten, že máme s druhou adminkou Annie rozepsanou společnou povídku. Nejdříve jsme spolu nemohly psát, protože nás dělí přes stopadesát kilometrů... ale teď máme šikovný prográmek, díky kterému můžeme si být navzájem v počítači... takže můžeme společně psát, i když někdy je to drsný, když jedna drůhé mažeme věty, protože se nám nelíbí... :D :D :D
Viď? ;) :D
Máme rozepsanou první kapitolu... takže, se těšte :)
Již brzy... ;) :D :D


xoxo, váš Drácula :D

v Práglu :D

12. června 2010 v 10:25 | Drácula
Prague... :))* My city. My life. My home.
Narodila jsem se v Praze, možná proto ji tak miluji.
No nic... momentálně se tu nacházím, jsem tu u příbuzných na celý víkend. Aáááách ♥.

Prague

Jinak včera jsem viděla asi po šestý film "Nový měsíc" a neustále mě ohromoval... ta láska, ta vášeň, ta bolest, ta touha... amazing ♥.
Jak já se jenom těším na "Zatmění" :)).

Od Adrianky pro mě :))

8. června 2010 v 20:13 | Drácula
Takhle dokonalá básnička je od mojí milovaný Adrianky (http://the-blackrose.blog.cz). Je to vážně moc nádherné brouku, miluji tě moc :)* :-* ♥


Napíšu písničku na cvaklou jízdenku.
Notičky toulaj se ve sněhu po venku.

Nemají botičky,
zebou je nožičky.

Napíšu básničku u řeky do písku.
Než vlnky přiběhnou,schovám ji v notýsku.

Veršíky navlhlé
od holky potrhlé.

Prstem ti do dlaně napíšu hádanku.
Z nesmělých dotyků poskládám skládanku.

Tvé plaché vyznání
vezmu si do spaní.


Užasný, děkuju :))

2.6. 2010 (dopr*ele už je červen??!!)

2. června 2010 v 9:24 | Drácula
Aloha.
Píšu vám z hororu, zvaný škola. Jak se máte? Já už monohem líp než včera. Včera jsem se měla tak mizerně, že bych klidně skočila z okna... ale na(ne)štěstí jsem neskočila, takže vás má existence bude obtěžovat dál... :DD.
Jak jste si mohli všimnout, ale nevšimli, nějak mám zásek se psaním povídek. Je to kombinace mé lenosti, lenosti a zase lenosti. A taky trochu nevím jak pokračovat dál. Sice děj mám dopodrobna nalinkovaný, ale teď ho ještě dostat na papír... heh... :D
Za to má láska stále kvete a je čím dál tím víc silnější... hups... už je tak silná, že začínám psát zamilovaný blbosti, jako jsou milostné dopisy a milostné básně...
Taky máte pocit, že patřím do Bohnic? :D :D

No nic... dneska máme odpoledku, snad to přežiju ve zdraví a bez újmy na těla a duši.
Jinak chystám se vám sem večer hodit tu mojí přeslazenou básničku... sou bááááááááááááááááááj))*


Jinak gratuluju všem dětem k včerejšímu svátku... :))Váš duševně chorý Drácula ♥

29.5 - 30.5. 2010

30. května 2010 v 13:35 | Drácula
Ciao.
Jakpak se máte? Já unaveně, ale bezvadně. Včerejšek byl úúúžasnej den. Domlouvala jsem se v pátek s holkama (Aďa a Verča), že za nimi přijedu do jejich "města" kousek od toho mýho... Nějak se to zkomplikovalo, tak mi bylo jasné, že to nevýjde...

Ale ráno mi napsala Verča (v 9:00), že nakonec přijedou ony za mnou.... v 10:40... :DD
Vyletěla jsem jako pomatená z postele, začala uklízet, malovat se, a tak... no, fofr to byl pořádný... ale zvládla jsem to... kupodivu... :DD
U nádraží jsem byla přesně (taky to nechápu :DD) a Verča, kterou jsem viděla poprvé, mě začala objímat. Prostě velikej blázen, to je... ale, i když to bylo naše první setkání, rozumněly jsme si spolu skvěle...

A holky mi řekly, že půjdeme do naší KV arény, že je tam dětský den... já byla v šoku. Ale šla jsem. Když jsme tam došly (pěšky!) tak už tam byl kolotoč, stánky, skákací hrady a lidi. Tak jsme se tam procházely a potkaly spoustu známých i neznámých lidí.

Pozdrav z Bohnic...

28. května 2010 v 15:40 | Drácula
Ptáte se jak se mám?
Ano, ano, mám se tu celkem výborně. Dokonce mi i povolili vycházky…
Že nevíte o čem mluvím? O tom, že mě zavřeli do psychiatrické léčebny, neboť se u mě začala projevovat nemoc zvaná debilita :DD. Byla potřeba okamžité hospitalizace, aby se to dalo ještě v raném stádiu vyléčit. To víte... někdy se to zvrtne :DD.
Ale jo, Bohnice jsou fajn... jenom ty metody léčby... no co už... hlavně když budu zase ten věčně nas*anej Drácula, kterej nemá zařazené ve svém slovníku smích.
Ano, i tak se debilita může projevovat.
 • Když se smějete všemu co vám stojí v cestě.
 • Když se smějete uprostřed prázdé ulice.
 • Když se smějete vlastnímu odrazu v zrcadle.
 • Když si pouštíte "poškrábaná" cédéčka.
 • Když se odmítáte, ve svých 15ti letech dívat na večerníček.
 • Když prostě MUSÍTE mít tu novou bundu z New Yorkeru.
 • Když nazíváte školu ústavem a spolužáky kretény.
 • Když odmítáte se držet za ruce s vlastní maminkou.
 • Když nejdete spát a nevstáváte se slepicemi.
 • Když nechcete jíst přesnídávky.
 • Když nadáváte svým úžasným sourozencům do blbců a smradů.
 • Když se perete.
 • Když odmlouváte.
 • Když se domníváte, že učebnice dějepisu je jedovatá a bojíte se jí jakkoliv dotknout.
 • Když nazýváte chytré a velmi milé učitele blázny.
 • Když se nehodláte v 18ti letech odstěhovat od plné lednice a tepla rodiného krbu.
 • Když svým chováním vytáčíte rodiče k infarktu.
 • Když dostanete ve škole horší známku než dvojku.
 • Když příliš posloucháte mp3 nebo se příliš často díváte na televizi. Vymývá to mozek.
 • Když používáte takovou tu zákeřnou oranžovou tekutinu, zvanou make-up.
 • Když nosíte roztrhané kalhoty, krátké tílko nebo něco, co má připomínat minisukni.
 • Když držíte dietu.
 • Když si najdete přátele.
 • Když si nechcete dělat ostudu s tím krámem z pravěku, zvaným "mobil". Vy prostě musíte mít ten nejnovější za dvacet tisíc.
 • Když nechcete slyšet pohádku na dobrou noc.
 • Když děláte ze žvýkačky bubliny.
 • Když odmítáte chodit v tom cool modýlku po prapraprababičce.
 • Když si nehrajete s autíčky nebo barbínkama.
 • Když se ve vašem slovníku nějak podezřele často objevují slova, která rodičům způsobují mrtvici.
 • Když nedokážete ocenit jaké máte štěstí, že zrovna ONI jsou vaši rodiče.
 • Když neděkujete denně bohu za to, že máte tu nevýslovnou čest chodit do školy.
 • Když se vztekáte při slovech: nesmíš, musíš a máš zaracha!
 • Když neděkujete, za to, že nemusíte 24hodin denně pracovat jako vaši rodiče ve vašem věku.
 • Když si vymějute sliny se svým klukem/holkou ještě před svadbou.
 • Když vás v obchodě lákají ty nebezpečné věci jako jsou chypsy nebo čokoladá.
 • Když víte co to znemená pojmy: alkohol, cigarety a sex...
 • Když si nechcete přiznat, že jste drzí.

Tak co? Našli jste se tam někde??? Tak to je okamžitě nutná hospitalizace... Dokud se to dá léčit... :DD Lepší pozdě, než nikdy...

Snad to výjde... (12.5.2010)

12. května 2010 v 13:07 | Drácula
Ahoj, ahoj. Tak se vám ozývám se svými žvásty. Má nálada je vážně dobrá, protože se těsím na jednu věc... nebudu vám říkat jakou (TeSSiiii a Annie ví), abych ji nezakřikla. Ale slibuji, že když výjde tak budete pukat závistí. Tak přísahám :-))
Uvidíme, uvidíme...
Snad to výjde... ♥♥


♥ xoxo Váš natěšený Drácula!
:)
Btw: Tenhle obrázek tu není jenom tak ;))

Kdyby někomu tenhle článek přišel jako blábol, tak je to proto, že se mi nechce přemýšlet!

4. května 2010 v 10:32 | Drácula
Miláčkové,
nebudu se vám tady dlouho rozepisovat, jenom chci říct, že si musíte déle počkat na nový díl Bitter Truth (jestli to vůbec někdo čte).
Není to proto, že bych nějak nevěděla jak dál pokračovat (koneckonců děj mám úplně promyšlený), jde jen o to, že nemám vůbec náladu.
Chci teď trochu "víc žít", protože mi máma řekla, že jsem domací krysa a kluk, ktrého jsem měla tak ráda, mi řekl, že je se mnou nuda.

Tak to vidíte.
Jakmile se holka nechová jako děvka a nechodí si každý víkend likvidovat játra, je hned nudná. A to se mě vážně dotklo.
Takže od teďka už tu nebudu tak často, protože chci žít "zábavnější život".P.S.: Nevíte proč jsou kluci svině? Myslela jsem si, že ON je jiný, protože holky o něm mluvily jen v dobrém - jaký je hodný a milý. Ale na mě byl hnusnej, i když jsem na něj byla sladká (což často nebývám)... chápe to někdo? :((

P.S.S.: Kdyby mě chtěl někdo naštvat, tak ať to ani nezkouší, chce-li žít...Váš naštvaný a smutný Drácula...

Ách láska je tak zamotaná...

19. dubna 2010 v 16:13 | Drácula

Děsí mě jedna věc, přátelé.
Děsí mě, že se nedokážu zamilovat do člověka, který je zamilovaný do mě (taky se divíte, že by do mě mohl být někdo zamilovaný?). Co by to byl za život bez komplikací, že?
Musí to být složité. Já se prostě musím zamilovat do člověka, kterého jsem nesnášela. Já se prostě musím zamilovat do člověka, kterému jsem kdysi ublížila. Já se prostě musím zamilovat do člověka, který mě nesnáší.
Tak to jsem já. Jsem divná.

Ach jo, co já to jen vyvádím.
Když jsem přišla do nové školy, potkala jsem HO. Po pěti dlouhých letech jsem ho zase uviděla. Bylo to divné setkání. Měla jsem dojem, že na mě pořád civí. No bodejť by ne, když jsem mu před pěti lety zlomila srdce (dá se tomu říkat zlomené srdce, když jsme ještě byli děti?) a ještě jsem měla tu drzost mu přijít znova na oči. Zezačátku se mi to zdálo fajn, ale potom už mě to nebavilo. Všemožně jsem se mu snažila vyhýbat. Ano, prostě jsem ho z nějakého důvodu nesnášela, byl mi nesympatický.

Já vím, říkáte si, že jsem byla pitomá. Ale už nejsem.
Pak se to po roce změnilo.
Moje debilita odezněla a já si uvědomila jaká jsem kráva. Soudit lidi jen podle vzhledu. To já přece nedělám, říkala jsem si. Ale přesto jsem to udělala.
Ani nevím jak to dál bylo, prostě jsem si ho přidala na facebooku do přátel (oh, díky ti facebooku) a už to jelo.
Napsala jsem mu a zjistila jsem, že je úplně jiný než jsem si celou tu zatracenou dobu myslela. Byl milý, přátelský. A při psaní nepoužíval sprostou mluvu, jako ostatní kluci.

Nikdy jsem se do něj nechtěla zamilovat.
Bránila jsem se tomu, jako kdyby to bylo něco špatného.
Jenže pravidlo: "Láska si nevybírá" zafungovalo.
A navíc, holky pořád do mě rýpaly, že ho mám ráda. Ale neměla… nebo aspoň jsem si to myslela.
Ale musela jsem nad tím přemýšlet.

A měly pravdu. Kupodivu.
Stala se věc, které jsem se od začátku tak moc bránila. Zamilovala jsem se do něj.
Role se obrátily. On mě teď nesnáší (myslím). A já jeho mám ráda.


Tak jak z téhle zamotané situace ven…?

Je mi jasné, že on už první krok neudělá.
Ne po tom co jsem ho odmítla. To člověku sebere sebevědomí.
Ale já jsem velký zbabělec, abych mu to řekla. Obzvlášť, když mám pocit, že už mě nemůže vystát.


A co teď?

Co jsem zjistila při sledování seriálu Čarodějek

10. dubna 2010 v 12:06 | Drácula
Tak tohle jsem zjistila při sledování seriálu Čarodějek... neberte to vážně, snažila jsem se o humorné pojetí.

-         Je celkem normální, když starší chce zabít svého syna - anděla - z budoucnosti, protože mu prostě nevěří.
-         Je celkem normální, když se chce syn - anděl - z budoucnosti, zbavit svého otce ještě před svým početím.
-         Je normální, že starší a andělé nemají zabíjet, přesto to dělají.
-         To, že po vás jede vlastní teta je taky normální.
-         Každý se může stát čarodějem/čarodějkou. Stačí jen, dostat schopnosti čarodějek/čarodějů, kteří jsou při výměně svých schopností vyrušeni nějakým démonem.
-         Pozor, na zatoulané duchy, mohly by posednout vaše tělo.
-         Když vám někdo zabije sestru - čarodějku - zjistíte, že máte ještě jednu, o které jste doposud nevěděli.
 
 

Reklama