The diary of Dracula

Že by změna vzhledu?

2. ledna 2011 v 21:04 | Drácula
Just Dreaming
Dobrý večer,
Děckááááá, padla na mě školní deprese, takže půjdu zalehnout do pelechu. :D

Konečně jsem dostavila na zkušenbním blogu nový lay - je pravý opak tohodle. Ne snad, že by tenhle nebyl hezký, ale už je okoukaný.
Je celkem jednoduchý, i když to menu mi dalo pořádně zabrat. Ufff. Nastavím ho sem možná zítra, když to stihnu a pokud mi ho schválí druhá adminka Annie.Tak se mějte a zítra to přežijte.
Drácula
Btw: Avatar je mé výroby;)

P.F. 2011

1. ledna 2011 v 14:55 | Drácula

Nový rok oficiálně začal a ten starý zmizel v hlouby vzpomínek.

New Year


Omlouvám se, že jsem včera vám nepopřála, ale můj milý internet se rozhodl nespolupracovat.

Nuže, tak vám aspoň opožděně přeju šťastný nový rok 2011:)
Nechť je lepší, než ten předchozí!


A jak jste si užili silvestrovské oslavy?

Můj silvestr byl příšerný. Snad nejhorší ze všech. Celý večer jsem probrečela a dneska ráno znova. Jestli platí pořekadlo "jak na nový rok, tak po celý rok", tak to jsem tak trochu v prd*li... no nic. Nechci se k tý včerejší katastrofě zase vracet.


Mějte se hezky, váš...
Drácula

Moondance.

27. prosince 2010 v 20:40 | Drácula
J.R.M.
Drazí přátele..

..tak jak jste si užili vánoční svátky a vánoce samotné?

No já je málem nepřežila. Motala jsem se v kolotoči rodinných návštěv, ze kterých nebylo úniku. A stále není. Momentálně jsem zakotvila v Praze u tety a strejdy.
Když jsme přijeli, byla jsem pověřena hlídáním mého 7mi letého bratra, mého bratránka ve věku bráchy a ještě menší sestřenky. Vzala jsem je do kina na Shreka 4: Konec a zvonec. Přišla jsem si jako na školním představení prvního stupně ZŠ pro nezvladatelné děti. Já děti mám ráda, ale tyhlety spratky jsem měla chuť vynést v zubech.

Nicméně, abyste pochopili ten název - na štědrý večer jsem viděla dokonalý film August Rush - melodie mého srdce. Zpočátku vypadal depresivně, ale nakonec to bylo nádherný. Nebyl to typicky americký romantický film, který je tak kýčovitý, že se vám chce zvracet včerejší oběd. Ne, tohle byl zážitek, co chytne za srdce.


V jedné z hlavních rolí se představil Jonnathan Rhys Meyers, kterého můžete znát jako úchylného krále Jindřicha z Tudorovců. Neuvěřitelně mě překvapilo, že zpívá a že má tak totálně sexy hlas, na který musel sbalit nejednu ženu.

This Time.
Moondance.


Zhasněte si všechna světla v pokoji, připojte si sluchátka k počítači a prostě poslouchejte... :)

Drácula

All I want for Christmas is you...

24. prosince 2010 v 11:48 | Drácula
Drácula

Mí drazí,
..jak si zatím užíváte Vánoce?

Já si je zatím užívám dobře... rozhodně líp než včera. Včera všechno stálo za jedno velký ho*no.
Teď jsme zrovna ozdobili stromek a odpoledne jdeme do kostela. No a večer příjdou dárky, samozřejmně. Už se těším... ačkoliv mám ráda dárky, letos bych si přála jenom ten jeden - lásku. Ach, kéž by to vyšlo. :))


No nic, tak já se pro dnešek loučím, užijte si Vánoce, ať dostanete pod stromeček, to co jste si přáli a pak napište, co to bylo. ;))


Šťastné a veselé!

Drácula
annie
Ahoj...:D Drácula vždycky nadává, když napíšu novej článek a zveřejnim ho po ní, takže je na stránce první:D takže to holt napíšu jenom sem... mimochodem zlato, ještě jednou, na tý fotce ti to fakt sekne! :D No nic... každopádně... to nebude nic dlouhého... jen vám chci všem popřát krásné Vánoce a všechny svátky, případně i Nový rok! Užijte si to, doufám, že dostanete všechno, co jste chtěli, atd. atd... zkrátka Šťastné a Veselé!:)

Annie ♥


Sixteen:)

19. prosince 2010 v 12:05 | Drácula
Drácula
Po dlouhé době se hlásím...

...dneska mám narozeniny. Bude mi sladkohořkých 16tnáct! Mám takovou teorii - do patnácti se dospívá, od šestnácti se stárne. Tak teď budu uže jenom stárnout. Lepší to nebude.
No jo no... co nadělám!

Dneska mám rodinou oslavu... s přáteli jsem jí měla mít včera. Ale nějak to nedopadlo. Má milovaná Karr mi navrhla, že to oslavíme až v Lednu. Lepší pozdě, než-li vůbec. Snad to nebude taková katastrofa jako minulý rok...


**
Tak se tu mějte děckáááá, jdu slavit stáří...!
Drácula

Ještě teď jsem zmrzlá.

3. prosince 2010 v 15:53 | Drácula
3Bit
Dobrý den :D
Jak je?

Já se mám už líp. Sice jsem totálně posrala písmemku z dějepisu, protože ta kráva nám dala úplně něco jinýho, ale zjistila jsem, že mám z chemie, kterou jsem taky posrala, dva mínus. To potěší.


Asi se divíte, proč je tu avatar s 3Bitkou. No... dostala jsem ji od kámoše. Není to milé? :D

Ve středu jsem byla na nákupech s kámošem. Už po druhý. Tentokrát jsem však koupila vánoční dárek pro bráchu. Aspoň jeho mám z krku.
Když jsme se jenom tak procházeli po tom našem Tescu, tak jsme narazili na učitele angličtiny ze základky. No bylo to docela zajímavý. Divil se, jakto, že se spolu bavíme, když jsme se na záklace ignorovali.
Docela příjemný setkání, měla jsem ho ráda, díky němu jsem se naučila tak nějak částěčně komunikovat anglicky.

Konečně jsem pořídila bráchovi ten dárek. Koupila jsem mu takovou modelínu, která ztvrdne a už se nedá předělat. Jenže co se nestalo - já platila dvoustovkou, ale stálo to jenom stovku a ona neměla na vrácení. Ještě, že byl kámoš po ruce.
Měli by si v tom udělat pořádek.


Zrovna se připravuju - pojedeme k babičce. Tak mi držte palce, ať tam dojedeme živí v tomhle počasí. Ne, že bych chtěla něco přivolávat, ale v tomhle počasí by to nebylo divný.


Tak já se prozatím loučím.

Drácula

Suit up!

28. listopadu 2010 v 17:33 | Drácula
Barney
Hola, hola, škola volá.

A já se do ní těším, po víkendovým zevlu. Za kamrádama a tak. A co vy?
Dneska v noci se mi zdálo o seriálu HIMYM - já vím, už mi hrabe. Jsem totiž hrozně moc zvědavá na tu "vyvolenou-matku".

No a tak jsem ráno hledala epizody, kdy už se konečně objeví a přitom jsem narazila na jednu informaci, která mě TOTÁLNĚ odrovnala.

Neil Patrick Harris, alias Barney Stinson - největší sukničkář pod sluncem je GAY!!!
To je šok, co?
Mě to docela položilo, obzvlášť po tom, jak dokonale hraje Barneyho.

Žiije se svým přítelem Davidem Burtkou, který se občas objevil v seriálu jako ex-přítel Lily Scooter.
Před nedávnou chvíli dokonce adoptovali dvojčátka - tuším, že chlapce.

Taky byste to do něho vůbec neřekli??
Drácula

Fialovozelený vlasy? Hmm, proč ne!:)

26. listopadu 2010 v 20:12 | Drácula
6
Hey.

Tak se ozývám. Už zase. V posledních pár dnech až moc často.
Ale nebojte, tenhle článek bude krátký! :D

Měla bych už zajít ke kadeřnici. Nebo spíš bych chtěla. Nesnáším tu jednotvárnost mých vlasů, ráda střídám účesy. Mám několik návrhů - buď delší mikádo, nebo dlouhý vlasy s ofinou, anebo momentálně aktuální - dvojbarevný vlasy, tak jak to má ta zpěvačka z videoklipu.

Zatím vyhrávají a s mamkou není problém, takže si je klidně můžu nechat udělat. Ale ještě nevím, jakou barevnou kombinaci. Co myslíte?

***


Alex Gaudino - I´m in love (I wanna do it)

Btw: Ta písnička vyjadřuje moje pocity!:)

Drácula


When did your heart go missing?:)♥.

25. listopadu 2010 v 19:57 | Drácula
3

Hi, my darlings.

Poslední dobou si příjdu jako na horské dráze. Jeden den zařím víc než sluníčko (a že je ho poslední dobou nedostatek, začínám blednout) a druhý den bych nejradši smazala z kalendáře. Toť můj prostý, ubohý život.

Před týdnem jsme měli od devíti, dvě hodiny flákačky (lakování nehtů), potom jsme šli se školou do kina na Tři sezóny v pekle a nakonec jsme udělali nálet na butiky v tom našem malém velkoměstě. Jo, minulý čtvrtek byl neopakovatelný. :)

Pátek taky jakž takž ušel.
Ale co kecám... byl to úžasný den!:)
Šla jsem s Moulou koupit sluchátka, který jsem nakonec nekoupila. Stejně jsme skončili v Mekáči. Kde jinde, že?:)

V sobotu začal můj soukromý horor. :-/
Jela jsem s B. do Prahy. No, začalo to hádkou s mámou, přes zablokovanou kreditku (hotovost jsem neměla moc velikou) a skončilo to blouděním po Praze. Ale jsem docela ráda, že jsem zase viděla B.
I přes to, to byl jeden z těch dnů, co bych vymazala z kalendáře.

No, ale zpátky k dnešku.
Dnešek byl extrémně divný den. Ráno jsem se pohádala s mámou, ve škole jsem málem usnula a nakonec jsme při odpoledce s kámoškou tancovali, zpívali, smáli se... a hned jsem měla super náladu. Miluju tu naší bláznivou školu, kde můžeš všechno a nikdo se na tebe divně nedívá. Ty lidi jsou tam totální magoři, stejně tak jako já. Netvrdím, že se bůhví jak těším do tý cvokárny, ale vždycky se tam odreáguju, umřu smíchy, potkám super lidi... a když mám štěstí, tak nedostanu špatnou známku. Super život, ne? :D


Rooney - When did your heart go missing?
Tak tohle je ta písnička, na kterou jsme s kámoškou blbly. Tancovaly jsme tam a ostatní si ťukaly na čelo. No a co? Tohle je příklad, že může být škola zábava. ;)
Jenom škoda, že nás nikdo nenatočil na video.


Nemusí se vám líbit, ale je prostě energická!
A mě se líbí! :P
Drácula


Je to celý nějaký na draka..

23. listopadu 2010 v 18:35 | Drácula
angel
Ahoj!

Tak se vám konečně po dlouhé době ozývám. Momentálně se toho děje tolik, že bych vám to nestihla ani povyprávět v jednom článku. Je toho poslední dobou až moc..
Vždycky když se něco povede a já se mám super, příjde pak studená sprcha.

Z deprese mě tahají tak maximálně Kings of Leon.
Tuhle kapelu jsem si nějak moc oblíbila. Miluju ten hlas jejich zpěváka, miluju tu hudbu, miluju ty texty ♥.

Use somebody.


--
Sex on fire.


Nemáte nějaký tip na jejich další úžasný písničky, nebo na nějakou kapelu, která hraje podobným stylem? Já mám omezený limit pouštění videí, takže nemůže moc pojíždět youtube.. :((


Mimochodem, tahle úžasná ikonka je od Annie:)


Ozvu se brzy, Váš náladový
Drácula
Ta čára musí být rovná, proboha, slečno Kozačková..!!

19. října 2010 v 20:14 | Drácula

Hmmm..

Dneska jsem měla výtvarnou přípravu s PANEM XXX (pozor on mě slyší, on mě vidí!). Ten tvor je zvláštní... nedá se popsat... už jsem od něj za ty dva měsíce schytala spoustu přezdívek - slečna Kozačková (to proto, že mám pro těch pár nepotřebných srandiček na předmět obrovskou krabici od kozaček), potom mě nazval ráznou ženskou a... dál už nebudu vyjmenovávat, stejně jsem jich půlku zapomněla! :D
Kreslili jsme kus zmuchlanýho papíru... ptákovina nad ptákoviny. Ale jako jediná ze třídy jsem měla podle PANA XXX ten tvar správně. Samozřejmně mě to povzneslo do výšin. Cítím se zase jako ČLOVĚK!)))
No a potom jsme měli můj nový oblíbený předmět; biologii - já žila v domění, že je biologie totéž jako přírodopis, ale spletla jsem se... je to totéž jako chemie! No to tedy, potěš koště, otevírá se mi to z toho kudla v kapse. Já sice s chemii neměla problémy, ale jenom díky učitelce, co opravdu naučila.
No nic, tak já jdu zase makat - brambůrky, gauč a televize; toť moje namáhavá práce... fuj, to se zase zničím, no nezávidím si to... asi dám brzo výpověď ;)).
Mimochodem... snad vám ani nemusím říkat, že jsem dnešní písemku totálně podělala a pak jsem jí ještě vyválela v blátě a proto se nechci ani vidět! (tak jsem radši sundala všechna zrcadla).

POZOR! AKCE!

Obětuj se pro Dráculovo nikdy neutichající touze po krvi a dostaneš k tomu absolutně a totálně nic ZDARMA na svůj hrob. No neber to...!)))
Drácula

Kterak se stal Drácula superhrdinou.

7. října 2010 v 11:15 | Drácula
6
Aloha!

V Dráculovo chýši se za těch posledních zamračených dnů vůbec nic nezměnilo. Dráculův život je tak fádní a nudný, že i včerejší zprávy mají víc novinek.

Zrovna před malou chvíli volal Dráculovi jeho stvořitel tou malou krabičkou, která zpívá, aby mi sdělil šokující informaci. A ta je, že nějaký paraziti dělají v Dráculovo nenasytným krku neplechu, tudíž bude muset na vyšetření své upírské krve a podle toho se pak mučednice rozhodne, zda-li se Drácula vrátí do svého teritoria za Troubou, Šmoulou, Joulou a Moulou.

Včera se Drácula nudil u tý plechovky, kterou nazýváme počítač, když najednou vyskočila zelená kytička, že je Moula přítomen u své plechovky. A víte co se stalo?? Drácula se snažil vytáhnout Moulu na oslavu 40. narozenin základního obludáridária, kam jsme s nechutí chodili se něco naučit. Náš hrdina už musel mnohé překonat, ale nejtěžší zkouškou v jeho nekonečném životě bylo vytáhnout Moulu na ten ples. Nu, nakonec se mu to stěží podařilo, takže pokud to nekrachne (jestli jo, tak radši utečte, Dráucula bude běsnit) půjdou do toho obludária pro papírky, které potvrzují účast v Pupíku na plese. 

Tak tedy držte své lidské pracky, ať všechno dobře dopadne, jinak asi Drácula brzy vykrade krevní banku.

P.S: Drácula má jeden dotaz - proč všichni zvířátka v knize tváří píšou kde to mají rádi?? To je nějaká nová choroba?

Drácula

Novinky z Dráculovo chýše.

4. října 2010 v 11:58 | Drácula
11
Slunce na obzoru pálí, děti se utíkají zahrabat do blázince, pojízdné plechovky na lístek jsou napěchované lidmi i tvory lidem podobajících se a náš hrdina sedí mezi čtyřmi nezvhlednými stěnami a nechá se otravovat v knize tváří nabídkou k sňatku od nějakého svého vrstevníka z fauny, jehož tvář nikdy neměl možnost spatřit. Toť drsná a krutá realita monstra, nazývaného Drácula.

Jednou takhle první říjnovou neděli v pozdní hodině večerní za Dráculou přišel jeho stvořitel a pravil tu krutou větu, která mu sebrala všechnu radost z navracení do svého teritoria plného oblud a podobných kreatur. Ta věta zněla: "Zítra jdeme k doktorce!".

To ráno měl Drácula těžké dilema. Jít k doktorce a zbavit se toho strašného chrchelu, nebo se vrátit zpátky do blázince? Drácula si vybral tu mučednici, zvanou doktorka. Nejdřív poslouchala jeho už po několik tisíc let mrtvé srdce a pak se mu snažila vytřít krk nějakou nevábně vypadajacící vatovou tyčinkou.

Bohužel, i po svých hlasitých modlidbách k bohu Džů Tšů Fáááán PlůPlen nebyl Dráculův nářek vyslyšen a tudíž se Drácula musel vrátit zpátky do rakve a vyležet ten chcíp. Dráculovo přátele Šmoula, Trouba, Joula a ehm, ehm, kamarád Moula tedy musí počkat. Obzvláště pro Moulu je to krutá rána, protože byli s Dráculou dohodnuti, že mu Moula pujčí to lesklé kolečko, ve kterém jsou schovani malý vojáčci, čekající, a že je spolu s Moulou přes síť postřílejí. 

Teď však náš hrdina, se kterým si osud krutě zahrává má čas konečně splnit svůj slib, který dal poslední samičce z rodu příšer hrůzostašných, o kterých kolují děsivé legendy, samičce (nebo samečkovi?) jménem Brambora. Navrhnul jí, že spolu napíšou hororové příběhy ze svého života, bohužel to ještě netušil, že jeho mrtvý mozek bude odmítat spolupracovat, a tak Drácula nebyl schopen napsat ani čárku. Naštěstí to pár růžových prášečku spravilo a tak se může Drácula utkat v souboji na život a na smrt s prázdým papírem a tou nefunkční krabicí, kterou s klidem nazýváme počítač.


Jak tento souboj dopadne?
A jak vydrží Drácula odloučení ze svého teritoria plesu příšer?

To vše a ještě více UŽ BRZY zde... nenechte si ujít strhující pohled do života zvířátek.

***

Tento příběh je inspirován příběhem z fauny Brambory. Brambora je zákeřný a nakažlivý tvor. Nepřibližovat se!

Drácula

Kterak Drácula všechno dojebal.

21. září 2010 v 19:44 | Drácula
5
A je to tady. Můj soudný den nastal.
Už mám dvě trojky a jednu čtyřku (z počítačů, dámy a pánové, nevím, proč jsem měla takovej výpadek!).
A to se teď všechno rodiče dozví na ŠKOLAONLINE.CZ! Super, to bude zase peklo. Neříkám, že bych se hned pocitivě učila - neučila. Ale ve škole jsem se na to párkrát podívala, především proto, že mi kámošky řekly, že budeme psát. Měla bych začít být pilná a vést si diář a učit se. Jinak tímhle tempem z tý školy brzo vypadnu :-//.

Ale zase nemůžu úplně tvrdit, že bych na školu kašlala - jsem na průmyslovce, ale na umělecký průmyslovce, takže poctivě krestím 'domácí inspiraci' a zrovna včera mě, ehm, kámoš (druhák - stejný obor) požádal, jestli bych mu, EHM, nepomohla se slohovkou :D:D. No, něco málo jsem napsala a když šel brácha spát, tak jako naschvál se mi ty dva krámy, kterým mi řikáme tiskárny jako napovel rozbily společně. Grr.
No ráno, to přinesl vytisklé a prej ať mu dám číslo. Za deset minut mi přinesla esemeska, že děkuje :DD. A pak mi za den napsal ještě několikrát (asi desetkrát poděkoval a že to má u mě). No, nakonec tu slohovku nepotřeboval... :)).

Edit:
Jej, já bych skočila z okna. Tenhle článek píšu asi tři hodiny a momentálně jsem se tak okázale ztrapnila (už po několikáté), že se mi až příčí o tom mluvit.

Drácula

Ach můj bóóóóóóóóóóóže...

18. září 2010 v 18:37 | Drácula
9
Ola.

Jsem zase v depresi. Já vím, nic překvapivého.
Ale... sere mě to (ne nebudu se omlouvat za své výrazy, prostě mě to dočista SERE). Chci vypadnout někam hodně hodně daleko a žít tam svůj sen.
Ano, každodenní realita mě zastihla.

Nejdřív se mi na střední líbilo - komu ne? Nový lidi, super spolužáci, hezcí kluci, kámošky, popularita, žádný testy a nové a zajímavé předměty. A to je teď v prdeli. U tabule jsem se při fyzice ztrapnila (měla jsem totální okno, jak alkoholik druhý den po vystřízlivění) a začala něco koktat. Dostala jsem tři mínus a ještě bych správně za to měla být ráda, protože učitelé ze základky už by mi nasolili za pět. A pak jsme psali test z chemie, ze kterého jsem totálně rupla...

Znáte takový ty nadržený panice, kteří se s holkou nedostali ani k hloupému ahoj?? Tak takový dva máme ve třídě. Ve škole na mě byli milí, ale hned na FB se mě ptali, jestli jsem nefotila pro Playboye a další prasárničky, ze kterých je mi špatně. Asi si mysleli, že je to strašně vtipný, když mám kamarádky ze třídy, co už nejsou panny a baví se se mnou o sexu (takže jsem pro ně prostě dě*ka). A to s nima mám chodit prosím pěkně další čtyři roky do školy. Doufám, že je vylejou (ano jsem zlá a zákeřná čarodějince, ale omlouvat se nebudu).

Ne, příběh nekončí dámy a pánové. Dneska jsem si psala s novým klukem od nás ze třídy (přestoupil, je nejhezčí a už i nejpitomější ze všech) a nakonec se ukázalo, že je maximálně děsnej vůl (pardón, asi urážím voly). Nechtějte ani tušit, co odpověděl na otázku, kde je, když tak dlouho neodpovídá, pak jsem z něho "udělala" holku... a ten jeho slovník, se kterým je hanba mluvit před kámoši, natož před holkou, která není inteligencí u gumové kachničky (podejte mi někdo kýbl, ale rychle). A přitom se zdál tak sympatickej.

Jsem pitomá a naivní nána, která si myslela, že bude ve třídě oblíbená pro svůj intelekt (ha ha ha, já vím) a humor. A doufala jsem, že tam bude aspoň někdo už trochu dospělejší. Spletla jsem se.

To existujou jenom slizcí odporní a nadržení hulváti, kteří si myslí, jak jsou stašně KŮL a IN, když místo pozdravu do očí, řeknou holce do výstřihu "Čau děvko!" ??
Po dnešku už tomu prostě nevěřím...

Vylízanci jedni podělaní, ufiknout jim koule!
Sbohem, váš nasraný a zklamaný
Drácula

PFW 2010

5. září 2010 v 12:00 | Drácula
3
Zdarec.

Včera jsem byla na Prague Fashion weekendu 2010 s Bramborou. Ráno, když jsem už seděla v autobuse mi napsala, že jí nejede autobus a přijede vlakem až o hodinu později a to jsem kvůli ní vstávala v půl osmý. Myslela jsem, že až jí uvidím, tak jí zabiju!! :D
Ale naštěstí mě vztek zachvíli přešel.
Dorazila jsem do Prahy a musela jsem hledat přepážku pro koupení jízdenky zpátky. No bylo to něco... pořád mě posílali do nějaký nový haly, ale já nejsme Pražák (teda narodila jsem se tam, ale nežiju tam), tak jsem nevěděla co to kruci je! No děsný, takhle jsem tam běhala půlhodiny a najednou jsem zjistila, že už B. přijíždí na nádraží. Tak jsem si rychle koupila jízdenku (chvála bohu, našla jsem to) a běžela na metro. Akorát jsem dorazila na Hl. nádraží, když v tom přijela B. a jely jsme (po dlouhých dohadech) k Muzeu. Tam jsme se naobědvaly a pak jsme to vyrazily přes Václavák až na Staromák.
Chvíli navigovala ona, chvíli já a jak řekla, byly jsme sehraný tým :DD.

Shlédly jsme dvě módní přehlídky, které byly zajímavé, ale měla jsem pak zdřevnatělý nohy a pak zase zpátky do Mekáče :DD.
Bohužel, už jsme musely domů, tak jsme šly ze Staromáku (!) až na Hl. nádraží pěšky a neztratily jsme se :D. Tam jsme se rozloučily a já pak jela metrem na Florenc. Byl to hezký den, doufám, že si to někdy zopakujem ;)).


Fotky pod perexem.

Prague Fashion weekend 2010.

3. září 2010 v 17:38 | Drácula
7
Ciao!

Žiju... tedy, přežívám. Dneska jsem na vlastní kůži pocítíla, co je to střední škola... bylo to tak vyčerpávající udržet pozornost pět hodin v kuse, bez přestávky :DD
Jsem zvědavá, jestli se mi to povede až budu mít těch slavných jedenáct hodin :DD

Zítra jedu s bráchou Bramborem (http://icaughtmyself.blog.cz/) do Prahy na "Prague Fashion weekend 2010". Tak doufám, že se tam v Praze neztratíme. Ale ne, neztratíme, já jsem rodilý pražák já to mám v krvi. A když se ztatíme, tak aspoň spolu :DD
No nic, tak zítra si musím zase přivstat, áááách. Škoda, že je tom jenom na jeden den, ale i tak to nějak zvládnem a parádně si to užijem, no ne, Brambůrku? ;))
Drácula

Pár žvástů o mých poznatcích ze středoškolského života.

2. září 2010 v 15:50 | Drácula

"Vím, že nic nevím."

1

Pánové a dámy...
... já přežila! Tleskejte!

První den na střední byl... nudný. Všichni vyšší už měli konec (my měli od devíti) a zůstali jsme tam jenom prváci. A upřímně, já nejsem na prváky moc zvědavá :D.
To víte, nejlepší "materiál" bývá v těch vyšších ročnících :DD: Jsem strašná.

No, dnešek byl zajímavej. Ráno přišli všichni vyklepaní prváci, nikdo z nás neměl čip, aby si otevřel školu a ještě ke všemu jsme neměli klíče od šatny a za nepřezutí byli těžký tresty. No prostě byla sranda. Ti co už jsou na střední, ví jaký to je, když se na vás koukají na PRVŇÁČKY. Vážně jsem si přišla jako mimino... :DD
O velký přestávce (kterou máme až po třetí hodině) jsme jenom tak pobíhali po škole a musím říct, že naše škola je plná emařů, gothiků, zoufalců nebo šampónků. Ale aspoň je z čeho vybírat, to se musí nechat ;)).

Ale jedna věc mě hodně, ale opradu HODNĚ deprimuje. A toť můj rozvrh. V pondělí mám deset hodin, v úterý díky bohu jenom šest, ve středu sedm, ve čtvrtek jedenáct (no dobře, deset - mám od devíti, ale i tak tam budu do večera) a v pátek sedm... hrůza, hrůza, hrůza!! A kámošky, který mají stený obor jako já, ale jsou v jiný třídě mají "jenom" devět hodin... :((((
Podejte mi někdo kýbl, chce se mi zvracet.

Zatím se mi tu celkem líbí, ale líbit se přestane ve chvíli, kdy se začneme natvrdo učit. SOS!

Drácula

"Hola hola, škola volá!"......"Uživatel nepřítomen."

31. srpna 2010 v 19:14 | Drácula
alea acta es
Mí drazí.

Tak jako každej rok, smutně koukám z okna a vzdychám, že už je zase ta debilní škola a prázniny jsou tam, kam občas posílám "nemilé" lidi.
Ale letos to není tak dramatické. Tyhle prázdniny jsem si tolik neužila jako přechozí rok a navíc letos se chystám na střední - nový lidi, nové prostředí, nová škola... = změna. A já tak miluju změny, v těch se přímo vyžívám... muhehe.
Můj brácha se chystá do první třídy a musím říct, že mě baví, když mu vybírám pastelky, když mu nadepisuju sešity, když píšu štítky s jeho jménem. A jsem na něj upřímně zvědavá, jestli to nakonec bude šprt (jak tvrdí máma), nebo jestli mě mu - průměr - budou předhazovat za vzor. No uvidíme... :DD


Dneska jsem byla u léčitelky. Bylo to vážně divný. Na počítači měla rozjetý program s názvy různých částí těla a pod tím takový přístroj. V jedné ruce jsem svírala takový váleček a druhou mi "píchala" do dlaně. To trvalo skoro hodinu, takže mám poněkud rozpíchanou ruku. Auuu... :DD
Dozvěděla jsem se, že mám problém se žaludkem, který jsem si rozdráždila příšernými léky, po kterých mi bylo vážně špatně. Trochu se mi ulevilo, protože jsem si myslela, že to s tím žaludkem si jenom vymýšlím... to víte, jsem těžký hypochondr.
Tak mi nasadila přírodní medicínu. Uvidíme.


No nic, jak se těšíte vy do školy? Já trochu :DD
Btw: Tenhle krásný avatar jsem "ukradla" druhé admince Annie, která si mimochodem lenoší v Holandsku.
Btw, btw: Jdu psát další kapitolu What If a až se Annie vrátí, hodíme na blog novou, naší společnou povídku... těšte se ;))

Drácula

Říkejte mi pane blázne... ;)

23. srpna 2010 v 20:06 | Drácula
Just Dreaming

Mám chuť vyskočit z okna a vyletět do oblak jako ten pták, ouuuu jé, bejbééééé...


Mí drazí.
Tak se vám opět hlásím. Jaké to zklamání, což?? :D

Snažila jsem se o dess... no... jistě vám nemusím říkat, že má rachotina, kterou já s klidem nazývám počítač a moje neschopnost nevytvořili nic, na co by se dalo dívat. :D
Snad jen tento obrázek nalevo. Ale ani teď si nejsem jistá, jestli jste neoslepli.

Nuže.. jsem zpátky v kurníku, - tolik slepic pohromadě byste jinde nenašli - ve městě, kde žiju (promiň Karr a Týno :D).
Má debilita dosáhla nejvyššího stupně, když jsem si stáhla písničku s Justýnou. Chci říct s Bíbrem! :D :D
Já ho neměla ráda, ale teď proti němu nic nemám, když vidím, jak se k němu lidi chovaj. Když vidím jak mu přejou smrt a hází po něm plastové flašky. Tohle není normální chování! Hovada!!

Prádniny se nám krátěj, miláčkové, užíváte si je? :D

No nic, já se s vámi loučím, báááááj! :D

Btw: Tu písničku od Justina jsem si stáhla jenom kvůli vzpomínkám z Egypta.

Drácula

Asi se unudím k smrti! :((

16. srpna 2010 v 18:51 | Drácula
Ahoj, tak se opět hlásím.
Jsem u babičky na vesnici a být tady bych nazvala umíráním. Je tu nuda, zima a zase nuda. Příjdu si jako kolotočový kůň obíhající nekonečenou dráhu. Od doby, co jsem se vrátila z Egypta můj život nabral na stereotypu. Prostě žádný vzrušení.


Víte jak jsem vám psala o tom klukovi z Egypta, jak jsem mu podstrčila svoje číslo pod dveře? Nenapsal. Já vím, je ještě moc brzo na nějaký závěry, ale řekla bych, že na mě za ten týden už zapomněl.. normálně by mi to asi nevadilo, ale teď když vážně přežívám konec prázdin, mě to deprimuje. A jak se máte vy??


Na jednu stranu se těším do školy - jdu do prváku. Nová škola, nové předměty, nový učitele a nový spolužáci. Aspoň zezačátku to bude zajímavý.


Bože já se nudím, že už mi začáná z toho hrabat. xD xD
Tak dobrou noc. xD
Drácula

Zpátky...

10. srpna 2010 v 15:39 | Drácula

Miluju, miluju, miluju, miluju, miluju, miluju... ♥.

Já prostě miluju Afriku. Miluju ten žár slunce, miluju palmy, miluju rozžhavené pouště... prostě ji miluju. No dobře, byla jsem jenom v Egyptě, ale je to součást Afriky, nebo ne? :D

Musím vám říct, že když jsem tam letěla o půlnoci, tak to bylo něco. Jakmile jsme odstartovali, cítila jsem jak se tam mění tlak... divný... ostatní to necítili, nevím proč. No... takže letěli jsme tam o půlnoci čtyři hodiny. Přiletěli jsme v pět - áno, časovej posun - a venku bylo vedro. Njn, tropy. Když jsme se konečně dostali do hotelu, já nevěřila vlastním očím. Byli jsme v té nejhorší ulici - špína, odpadky... fuj! A ještě do toho jsem usínala za pochodu... první šok byl příšernej.

Jenže, kdo byl v Egyptě tak ví, že je to země kontrastu. Recepce byla příšerná, za to ta zahrada byla prostě nádherná. Ulice byly špinavé, ale pláže nádherné. V jedné ulici lidé žili v sutinách a pár "domů" dál stál hotel Hilton. Jednoduše kontrast.

Já jsem si Egypt zamilovala. Možná právě proto, že není tak "jednotvárný".

Ale asi to co jsem si na něm nejvíc zamilovala je Krisitán. Bože můj... potkala jsem ho dva dny před odjezdem, ale už zezačátku to mezi námi jiskřilo. A myslím, že kdybych pak nemusela odjet, tak by se i "něco" stalo. Strčila jsem mu svoje číslo napsané na ubrousku pod dveře, tak doufám, že napíše, až se vrátí do ČR... co myslíte?

Já tam chci zpátky :((

DráculaAfrika voláááááááááá!

31. července 2010 v 15:22 | Drácula
Ahoj děti...
Tak jak vám dupou králící? (tohle mě vždycky dostane! :D)

Takže mí drazí. Letím si válet šunky do Egypta.
Ach ano, poprvé v životě se dostanu dál, než za lesy našeho města. Afrika voláááááááá... :D

Což znamená, že tu nebudu...

od 1.8 - 9.8

Egypt
Takže... užijte si to tady beze mě. Snad něco přidá Annie.
A těště se, brzo tu bude nový dess od mé milované ségrušky, slečny B.


Báj d´vej: Na pláž si beru knížku Mrazení. Obal i příběh vypadají fakt lákavě, takže až jí dočtu poreferuju vám o ní... :))

وداعا

DráculaUterý byl fakt sůůůůůůpr den :))

29. července 2010 v 14:16 | Drácula
Ahoj, ahoj, ahoj.
Jak se máte?? Já se mám dobře... v rámci možností.
Včera jsem se vrátila z Prahy a musím říct, že to bylo fajn. Hlavně v úterý. Měla jsem po roce sraz s druhou adminkou Annie. Přily jsme tam s mojí kámoškou Tess (stepheniemeyerova.blog.cz) asi o třičtvrtě hodiny pozdě, no. Chudák Annie. Ale ony dvě mě nechaly před rokem čekat asi hodinu a půl, takže jsme si částečně kvit.
Měly jsme hrozný výbuchy smíchu sotva jsme přišly. Seděly jsme u stolu vedle jednoho divnýho týpka, který poslouchal náš rozhovor (a ani se to nesnažil skrývat). I když... podle toho o čem jsme se bavily se ani nedivím. Nejdřív jsem Tess nařknula, že je to koza a ona na to, že má dvě. Ten týpek se začal smát a my taky, samozřejmně. Pak Tess řekla, že má super kamaradá a že se jí se vším svěřuje a já dostala výtlem - jak jinak. Tess se zašklebila a odpověděla: "Tak samozřejmně, že se mi nesvěřuje, když si vystříkne!". Tak jsme chytly výtlem (včetně toho chlápka vedle). Potom jsme šly s Annie koupit bezednný kelímek z KFC, Tess tam potom načepovala mix všecho, přičemž nám tam asi musela hodin nějaký oblbovačky, protože pak jsme se smály každému prd.
Tess se se mnou vsadila, že půjde za nějakým klukem a zeptá se ho na číslo. Byla z toho pořád nervózní, tak jsem jí navrhla ať to zkusí na holku a Annie pronesla něco jako, že by ta holka měla radost, kdyby ji tipovala na lesbičku. A mě nenapadlo nic jinýho než odpovědět, ať si to zkusí na mě. Tess hodila ze srandy (doufám :D) pózu, jako že bude zvracet a ten chlápek to nevydržel a rozesmál se fakt nahlas. Tak jsme tam všichni umřeli smíchy, nu.
Snažily jsme se toho chlápka nevšímat, jenže když se Tess zamyslela a culila se nechtěně na toho chlápka, tak to nešlo. Potom se zvedla a šla na záchod. Samozřejmně, že jsem to musela okomentovat a tak jsem řekla, že určitě vlezla na pány pro číslo. Annie tam lehla smíchy, tak jsem ještě dodala: "Hm a podle čeho asi bude soudit??".
V tu chvíli se ten týpek zvedl a šel na záchod. Hrozně jsme se tomu tlemily, ale když Tess říkala, že čekal u dámských záchodů, tak nás to poněkud vyděsilo.
Ale pak to bylo zase dobrý. Chlápek zmizel, za to se tam objevili dva krásní týpci, kteří evidentně hledali holku. Víc než občas zamířili pohledem k nám, tak nakonec Tess sebrala odvahu a šla za nima. Sázku vyhrála, i když, jak se večer ukázalo, nejspíš to byli nějací děvkaři.
Bohužel, pak musela Annie domů a my s Tess už jsme se tolik nebavily. Tess se zamyslela, já se zamyslela a bylo po náladě. Každopádně to byl super den, doufám, že si to co nejdřív zopakujem.))


A tady jsou nějaký fotky z toho dne:
Tess je ta poloviční blondýna s krátkýma vlasama, já (Drácula) jsem ta zrzavo-hnědá příšera s bílými brýlemi a Annie je ta s tou modrou košilí... :D :D))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Já vážně nesnáším vesnice!!

24. července 2010 v 18:30 | Drácula
Tak jo. Asi skončím v Bohnicích. Dnešek je vážně náročný den.
Nechci znít rozmazleně a sobecky, ale je tu nuda. Internet se sotva plouží, rodiče si s bráchou odjeli do bazénu (já jsem si nevzala plavky) a mě nechali u babičky na vesnici. Paráda. A zrovna když musí být pouť a jelikož babička bydlí přímo na náměstí, znamená to, že musím od rána do noci poslouchat dechovky. Už mi z toho začíná docela hrabat, že na to i tancuju. SOS!!!
No, naštěstí jsou tu i pozitivní věci. Zítra brzo vstávám a jedu za kámoškou do Prahy, kterou jsem už neviděla skoro rok. Těším se na ní. I když momentálně se netěším na nic, protože mám pocit, že to vesnický mučení snad nikdy neskončí. Ano, ano, přiznávám, že jsem typicky městská holka. A nezměním se...))


Báááááj, jdu si dát špunty do uší...
Drácula


Edit: Právě se vrátili rodiče s bráchou, špunty nefunkční :(
 
 

Reklama