The diary of Dracula

Co dodat....

12. září 2012 v 9:00 | Drácula

Dneska je to přesně měsíc od té nehody a já tomu pořád nemůžu uvěřit... Není to poprvé co se moji zabili spolužáci v autě (podobná nehoda se stala v roce 2009, kdy umřeli tenkrát dva kluci), ale tentokrát je to jiné... tentokrát si všichni až moc bolestně uvědomujeme, jak je život pomíjivý.
Je to divnej pocit.
A zanechal v nás všech hořkou pachuť smrti.

Bez komentáře.

14. srpna 2012 v 15:29 | Drácula
Vůbec nevím, co k tomu napsat... no nemám slov.

London.

27. března 2012 v 20:42 | Drácula
Ahoj lidi!
Jak se máte? Já se mám zvláštně. Zítra odjíždím do Londýna, a proto se šíleně těším, ale i trochu bojím. Ale co! Je to Londýn. Tam, kde vznikal fenomén jménem Harry Potter. Mimochodem, když už jsme u toho - s Annie jsme se nějak rozjely u naší FF, máme docela dost kapitol, ačkoliv to skoro nikdo nečte:(
No nic.. tak já mizím ještě balit:D :)

Váš,

Vzpomínky na léto:)

16. února 2012 v 15:22 | Drácula
Edward Maya ft. Vika Jigulina - Desert Rain
Far East Movement ft. Ryan Tedder - Rocketeer

Aloha lidi!

V pátek (10.2.) jsem byla popré na maturitním plese. Uplně poprvé, protože jsem zatím neměla příležitost (když maturovala sestřenka, tak jsem nebyla pozvaná). A musím říct, že návštěva maturáků se stane mým novým hobby, hehe..:D
Ale o tom, jak jsem nic nejedla, opila se hned po prvný písničce, málem se pozvracela, tancovala s učitelama a jak mi padaly šaty napíšu článek později.

Tento týden mám prázdniny já (Annie je měla před týdem). Chystala jsem se je trávit venku s přáteli, ale bohužel mi matka dala zaracha na celý týden, protože jsem zapomněla sebrat prádlo (ne, nepřeháním).. No a protože jsem se nudila a za okny zuřila šílená sněhová vánice, vyštrachala jsem v počítači fotky z léta 2011 a 2010 a chytla mě letní nostalgie, tak jsem se rozhodla, že vám sem pár fotek hodím, ať nejsem sama, komu se stýská po létě (i když minulé léto stálo za bačkoru, což?)!

Mmm..

29. ledna 2012 v 19:33 | Drácula

Vždycky, když slyším tuhle písničku, vidím před sebou scénu z romantickýho filmu.
Dvě těla. Ležící na posteli. Ale každý na těch svých. Oddělené celým městem.
Oči otevřené vstříc tmě. Zaplňená mysl představami o tom druhým.
Povzdech. Nemůžou spát.
Jako já.


mmm..
..mmm..
..mmm.


Zjistila jsem jednu pro mě zajímavou věc.
Čím víc jsem v pohodě (ano mluvím o duševní rovnováze), tím míň smajlíků píšu. Paradoxně.
Vy to na článcích asi nepoznáte, ale já to vnímám, když s někým chatuju.
Ještě nedávno jsem psala 'vysmátý smajlíky' za každou větou - co kdybych náhodou působila zdeptaně a příliš vážně? Jenže čím častěji jsem je používala, tím víc jsem se snažila zamaskovat tu nejistotu skrze monitor.
Znáte ten pocit?

Dneska mi mamka řekla, že jsem se zbláznila.
A víte co? Má pravdu!
Sama se nepoznávám. Vždycky jsem byla hroznej 'lemp'. Čekala jsem, že všechno půjde samo, že proto nemusím nic dělat.. a zatím mi to vždycky vycházelo. Prostě 'jsem měla víc štěstí, než rozumu'.
Nestydím se za to. Ale zase nadruhou stranu, v mnoha věcech jsem měla smůlu. A pořádnou.
Ale teď je to jinak. Snažím se. Makám jak šílená.
Vždyť jenom ty zatracený piktogramy jsem dělala natřikrát! A od pondělí do soboty jsem na nich nepřetržitě pracovala!
Chci být nejlepší!

.. noo, nemůžu říct, že by jistý podíl na mé motivaci a zápalu k práci neměl jeden nejmenovaný člověk, ale i přesto jsem příliš ješitná než, abych byla v něčím stínu.


Vím, že na JD nikdo nechodí.
A taky vím, že nikdo nečte moje články. A ře se nejspíš nedočkám žádného komentu.
Ale byla bych za nějaký komentář vděčná.
Já prostě nedokážu udržet svoje myšlenky!:)

Jsem prostě úžasná!

23. ledna 2012 v 20:35 | Drácula
Ó ano, kdo jiný mi to má říct, než já sama, že?
A víte proč?
Nee-e? Já taky ne! :D

Hmmm..
.. možná proto, že jsem dala dohromady dva moje kámoše, snažím se pomoct jinýmu kámošovi po rozchodu, šla jsem za kámoškou do nemocnice po autonehodě (a jí to hrozně potěšilo), budu mít celkem hezké vysvědčení, moje malá sestřenka mě má hrozně ráda a mám novou boží barvu na vlasech! Vlastně se dá říct, že mi k dokonalému štěstí chybí už jen jedna jediná věc.. přesněji řečeno - člověk (však vy víte, co myslím).
Ale..


(neberte tento článek jako sebechválu.. jen možná nejsem tak hrozná a k ničemu, jak jsem si celý život myslela)

Drácula dostal zrcadlovku!

25. prosince 2011 v 18:47 | Drácula
Ahoj lidi! Tak jak jste si užili štědrý den? :)
Nooo.. nedá se říct, že můj by byl nějak veselý. Pořád jsme se hádali, venku pršelo, umírala jsem hlady.. ale co! Dostala jsem vymodlenou zrcadlovku!! A jsem za to šťastná! Sice mi k úplnému štěstí chybí jedna "věc" a věřím, že nejsem sama..
No to jo je jedno. Chci vám ukázat fotky, které jsem zkoušela. Takový experiment. Upozorňuju, že ani jedna fotka není jakkoliv upravená.. :)


Ano, to jsem já! Musela jsem se s tím vyfotit! :)
Zbytek pod perexem!

19,12.2011

19. prosince 2011 v 15:32 | Drácula
Ahoj, ahoj, ahoj!
Já vím, že jsem se už dlouho neozvala, ale jak jsem v minulém článku psala, přesedlala jsem/tedy jsme na tumblr.com.. ale to neznamená, že blog rušíme! Jen už tu nebudeme tak často.

Dneškem je mi oficiálně 17 LET! Haha, už jsem stará bába! ;DD
No dobře, to zas ne.. ale přece jen.. "dospělost" se blíží a budu upřímná, trochu mě to děsí. A pořád přemýšlím, jestli si dělat řidičák.. nu, co myslíte?
A trochu mě mrzí, že mi z mých spolužáků a kamarádů popřelo jen málo lidí. Vždyť ten FB přece řekne všechno, ne? O to víc mě to mrzí, že se ani nenamáhali nechat mi vzkaz na zdi.. nu což:(

Jinak.. slyšeli jste o smrti Václava Havla? Já myslím, že jo.. je toho všude plno, až je mi líto Dagmar Havlový, že se to na ní valí ze všech stran. Co myslíte - udělal toho pro ČR tolik, jak se říká, nebo ne? Četla jsem hodně rozporuplné názory.


No nic.. jsem ve škole, tak mizím.
Páááá, lidi..

7.11.2011

7. listopadu 2011 v 14:57 | Drácula
Tak. I já píšu článek, kterému jsem se výhybala. Ne, nechci skončit s blogem. Tedy, ne definitivně. Nemám ráda blog.cz - věčně neco nefunguje, pořád vyskakují reklamy je a to Novácká sra*ka (ano, jak jste si mohli všimnout, blog patří Nově). A když jsem zjistila, že kromě Moon, Karrtumblr taky druhá adminka Annie, rozhodla jsem se, že si ho taky založím. Je zatím celý v angličině, ale přece jenom, má angličtina má stále ještě velké mezery :D


Budu ráda, když mě tam navštívíte, případně zanecháte nějaký koment :).

lovely-anette.tumblr.com


Annie want's to say something, HEY! :D
Drácula by prskala, kdybych zveřejnila článek před tím jejím, tak to napíšu sem, ačkoliv je to Diary of Dracula... :D No... ehm... konec tohohle blogu? Když jsem to viděla, tak jsem si říkala.. What the hell is going on?! Ale nějak tak jsem si zase hned řekla, že... jsem sem nepřidala nic už vážně hrozně dlouho, ale přece jen, konec blogu? Já spíš fakt neměla náladu než něco takovýho... Ale já nechci skončit, mám to tu ráda, jen zkrátka... nějak nemám to správné období. Chci co nejdřív zveřejnit nějakou část povídky, ale do té doby, než se k tomu dokopu, se mějte krásně a ano, já mám taky tumblr... kdyby se vám po mně stýskalo, tak tam mě najdete:)

blackey-ann.tumblr.com

. . a shořím v objetí touhy, zajatá vlastními myšlenkami .

4. listopadu 2011 v 20:27 | Drácula

Tak moc bych chtěla psát.
O všem, co se v mém životě děje.
O tom, jak se rozechvěle klepu touhou a cítím tvůj dech na svých dlaních, když sedíš vedle mě.
Jak jsi má první a poslední myšlenka, můj sen i noční můra zároveň.
Jak tvé jméno tančí na mých rtech a čeká jen na vhodnou příležitost k vyslovení.
Jak mám chuť si rvát vlasy, když mluvíš s jinými holkami.

Protože tě tak hloupě a dětinsky nenávidím, za to co se mnou děláš!

A všichni říkají, že je to jen pomatení, že mě přestaneš zajímat. Ale já už pomatená byla. Tolikrát. A nejsem tě schopna dostat ze své mysli, protože ses zaryl tak hluboko.
. . protože cítím, že to bude jiné. Skutečné. Tedy, aspoň myslím.

Poprvé v životě opravdu vím, co chci!

A ten úsměv, ten je pro tebe ♥.

Design blok '11

22. října 2011 v 14:01 | Drácula
(Když kliknete pravým tlačítkem na obrázek a dáte "zobrazit obrázek", fotka se zvětší.)
*
Hola, hola! Jak se máte lidi? (no jo, už je tady zase ta otázka). Já se mám božsky. Ale opravdu! Myslím, že se začínají věci obracet k lepšímu - ale nerada bych to zakřikla (ťuky, ťuk) :).
Přidávám Vám sem nějaké fotky z design bloku '11. Byli jsme tam se školou 4. října a bylo to naprosto fantastické! Maximálně jsem si to užila! Bylo OPRAVDU teplo (ano, nedělám si srandu!), byli jsme tam samí fajn lidi, prostě nejlepší den. Sice jsem se naběhala kolem deseti pater, nahoru a dólů, nahoru a dólů, protože má kamarádka (na fotce nahoře, ta v té fialové košili) usoudila, že jak si NEMÁ dostatek fotek. No což. Aspoň jsem si vylepšila svou fyzičku.
A víte, co na tom bylo nejvtipnější? Kromě jedné drobné učitelky s námi jeli tři namakaní vysportovaní chlapi a všichni usnuli po dvou minutách v autobuse. Z toho jsem měla docela srandu ;DD.

Zítra za ním půjdu a budu tak sladká, až ze mě dostane cukrovku.

11. října 2011 v 17:54 | Drácula
Merhaba!
Ách jo, jak já nesnáším začátky všech článků. Nikdy nevím, jak vlastně začít.. na otázku: "Jak se máte lidi?" stejně nikdy nedostanu odpověď, protože všichni moc dobře víme, že je slušností se na to zeptat (předtím než si začnu vylejvat svoje srdce), ale taky všichni moc dobře víme, že je to jen řečnická otázka.. nebo tak něco. Takže toho necháme.
Já se mám špatně. Štve mě to stupidní počasí! Ještě před týdnem jsme běhali po rozpálené Praze na Design bloku 2011 (jo, o tom chci taky napsat článek, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Ale rozhodně tahle akce za zmínku stojí - pokud jste o ní ještě neslyšeli) v tílku a litovala jsem, že jsem si vzala ty příšerně dlouhé a teplé džíny.. no a teď lituju toho, že jsem si nepořídila kosmonautský oblek. Sice váží několik kilo, ale aspoň je v něm teplo. Grr.

Určitě vás zajímá název článku. Anebo možná ani nezajímá, ale stejně vám to řeknu (haha, dnes jsem tak cynická!). Vytočil mě učitel. Ale vážně, jakože vážně.. a pěkně od srdce! Snad v životě jsem se ve škole tak nevytočila. Vždycky když jsem měla pocit, že jsem dostala špatnou známku neprávem, uvědomila jsem si, že to možná až tak neprávem nebylo.
Ale tentokrát jsem přesvědčená, že to neprávem BYLO! A přestože vím, že jsem to mohla udělat líp, vše jsem udělala, tak jak mi poradil.. a čtyřku jsem si za to rozhodně NEzasloužila. Opravdu ne! Sakra.
Takže k tomu nadpisu - zítra za ním půjdu, aby mi to jakože vysvětlil, protože to nepobírám. Dneska jsem to neudělala, i když mi to tak laskavě navrhoval. Dostala bych totiž hysterický záchvat. Proto to udělám zítra a budu tak sladkáááá až.. no však to dál znáte, je to v nadpisu.
Víte, já nemám ráda tyhle vynucený autority. Ale nemyslete si o mě nic špatného, já vím, že bych k němu měla mít respekt, když je o neuvěřitelných pět a půl let starší než já, že? :)

Btw: Ano, na té fotce jsem skutečně já. A vypadám lidsky, přestože jsem Drácula.

Váš cynický, ale jinak vždy milý;)

Happy birthday, my brother!!:)

9. září 2011 v 18:29 | Drácula
Ahoj lidi. :)
Tak jak žijete? Škola nám začala.. hmmm, to není moc pozitivní:D hlavně, když už se od druhýho dne učíme. Můj poslední článek byl dost depresivní. No nedivte se.. ale vypadá to, že se to doma snad uklidnilo a kupodivu moje deprese ustoupila nástupem do školy:D
I když u většiny lidí je to právě naopak.

No, abych vysvětlila ten nadpis - brácha má narozeniny. To vám asi došlo, že? :D
Dnes je mu osm. Koupila jsem mu k narozeninám Bakugany - to jsou takové malé kuličky, nebo trojúhelníčky, které se dají otevřít a zavřít. Je to prostě kravina:D

Slyšeli jste o smrti těch hokejistů? Pravděpodobně ano, bylo by nemožné to přeslechnout, když se to na nás valí ze všech zdrojů. A je to rozhodně smutné, to ano, ale smutnější je, že umírá tolik, tolik lidí - na silnicích, na různé nemoce a podobně a nikdo ani nemrkne okem. A pak spadne letadlo s hojistama, které většina našeho národu milovala a bude se to probírat ještě půl roku po tom. Sakra lidi, nechte je být.
A když už jsme u těch tragédií.. bude to deset let od útoku na WTC v New Yorku. Na stránkách Reflexu jsem k tomu psala komentář, jestli si na ten den pamatuju a co jsem ten dělala. Můžete si ho přečíst.

Dneska jsem se docela dost nudila a projížděla youtube. Nemám ráda covery, protože originál je prostě originál, že jo. Ale tentokrát jsem narazila na malou holčičku.. no, malou. Je jen o 4 roky mladší, než já, což není zase tak moc. A něco vám povím. Ona je naprosto a totálně neuvěřitelně neuvěřitelná. Zpívá nádherně a ten její hlas. Hrozně jí závidím. Možná jste už o ní slyšeli, možná ne, ale každopádně je úžasná. Začíná být díky youtube docela známá (aspoň v Americe), tak jako to tenkrát bylo s Justinem Biebrem. Akorát, že u něj to byla otázka štěstí, u ní je to opravdový talent. No, jen posuďte sami (ale počkejte si aspoň do refrénu). Jestli jste doteď neměli ani jednu písničku v oblibě, tak její verze si určitě oblíbíte. :)

Tuhle píseň v originále poslouchám už rok a miluju jí, ale její verze je snad ještě úžasnější.

Téma týdne: Sourozenci.

9. září 2011 v 18:15 | Drácula
Tohle je můj první článek k tématu týdne a rozhodně nebude moc dlouhý. Sourozenci. Co k tomu napsat? Žádné romány nejsou třeba, protože každý kdo má sourozence ví, že jsou zlem i radostí, andělem i ďáblem v jednom těle. A ten kdo je nemá, přichází o tolik, protože bez nich by totiž život nestál za to. :)

Hroutí se mi život a já nevím co s tím.

23. srpna 2011 v 10:31 | Drácula
Myslím, že název článku mluví sám za sebe. Ani nevím, co bych k tomu měla dodat. Znáte to pořekadlo "Jak na nový rok, tak po celý rok"? Ono to asi vážně funguje. Můj poslední silvestr byl katastrofální. Všichni se na mě vykašlali, takže jsem trčela zase doma s flaškou šampaňského. A od té doby se mi smůla lepí na paty. Rok 2010 byl skvělý.. tak mi mělo být hned jasný, jaký to bude letos. Už od začátku se všechno kazí. Všechno. A třešnička na dortu byla včerejší hádka rodičů. Kéž by se to dalo hádkou nazvat.. to bylo děsivé. Víte, když vyrůstáte v rodině, kde se emoce nedávají najevo a najednou máma začne v opilosti hystericky brečet, že je konec, pak se z toho pozvrací, pak se znova rozbrečí, aby se znova mohla pozvracet, tak to vás úplně zničí. Mám chuť ječet, mlátit hlavou o zeď, rvát si vlasy, utéct, ale vím, že to nic nevyřeší! NIC!! Já vím, že rozvodem nic nekončí.. ale ano, končí. Co když se opravdu rozvedou? Ztratím to jediné, co mě drželo nad vodou, co mi dodávalo víru v lásku a manželství. Ztratím domov. A co můj brácha? Co on?

Proč už nemůžu být konečně šťastná? Protože to bych asi nebyla pak já.

Interpals.net

9. srpna 2011 v 15:59 | Drácula
Merhaba! Hi! Ahoj! :D

Jak se máte lidi? Já vím, dlouho jsem se neozvala. Víte, ono ani není o čem bych vám mohla psát. V mém životě se neděje nic ani o prázdinách (bodejď by jo, když mám zaracha a musím hlídat bráchu). A protože trčím doma, tak jsem u počítače.. a náhodou jsem zase jednou vlezla na ten úžasný web krásná.cz.. ano, přiznávám, chodím na něj, ale jen čistě ze zvědavosti, abych viděla jaké bludy "naše nejlepší blogerky" a adminky webu zase vyplodí. Ale tentokrát tam byl jeden vážně skvělý článek. Byl o tom, jak se spřátelit s lidmi z celého světa. To se mi zrovna hodilo, protože zoufale se potřebuju zlepšit v angličtině. Tak jsem najela na stránku a zaregisrovala se. Už jsem tam týden a chvíli jsem si nevydechla (dokonce jsem se přistihla, jak se snažím přemýšlet anglicky).. je to neuvěřitelné, ale pořád mi někdo píše.. no, někdo. Samí kluci a muži mi píšou.. je to jedním slovem - šílený. Ale jsem ráda, že jsem se tam nakonec zaregistrovala, protože teď si píšu s jednou Turkyní jménem "Ece" (zajímavé jméno, že?) a je vážně milá:). Naučila jsem se od ní několik slov, našla jsem pár hezkých Tureckých písniček (ona mi je přeložila) a já zase pro změnu překládala naše písničky. Bylo to vtipné.
Jedinou nevýhodou je, že když tam dáte nějakou svojí opravdu povedenou fotku, budou vám všichni psát (kluci).. nechci být nevděčná, ale je to fakt bláznivý, když máte najednou odpovídat dvaceti klukům naráz (v angličtině!!).. když jsem se tam registrovala, nečekala jsem takový zájem, opravdu ne:D

Odkaz na tu stránku: http://www.interpals.net
Odkaz na můj profil: http://www.interpals.net/xxtinaas

Btw: Ta písnička je tu proto, že se mi jednak líbí a jednak, že tuhle jsem překládala do angličtiny:DDD

Prázdniny.. konečně!

1. července 2011 v 18:07 | Drácula
Ahoj lidi, tak jak si užíváte prázdniny?
Já celkem slušně. Počasí nám pěkně kazí plány i náladu, ale co nadělám. Včera jsem byla na zahajovací prázdninové párty Goodfest. Vystupovali tady Goodfellas a Charlie Straight. Ještě teď jsem zmzlá.. a od desíti jsem byla v obnoveném letním kině. Ano v letním kině, nabalená v zimní bundě a pod dekou. Ale stálo to za to. Řeknu vám, že je to úžasný zážitek se dívat na filmy pod širým nebem. A taky vám řeknu, že Rango je pěkná blbost:D

Dneska začíná MFF. To je teda něco. Těch lidí. Všudypřítomný chaos a zmatek. To je nad moje síly, už se nedivím, že jsme vždycky na fesťák vypadli z města. Ale v neděli má přijet druhá adminka Annie, tak snad si to pořádně užijem a přežijem:D

Mimochodem, musím se vám pochlubit. Dostala jsem dvě nové knížky za vysvědčení.
- Sukuba 1: Trápení
- Drácula, má láska (zde máte úryvek):

"Věřím však jedné věci: že ať už život přichystá pro člověka cokoliv, můj život se s Drákulovým příchodem změnil na velkolepé dobrodružství a pak - po jeho odchodu - je zase úplně jiný. A všechny tři etapy mého života (před Drákulou, s ním a po něm) jako by prožily tři různé bytosti, navzájem tak odlišné jako se liší květy od kořenů a ty zase od semínka. A i kdyby celý svět tvrdil něco jiného, stejně mi nikdo nevymluví, že nám bylo souzeno se setkat a milovat a poznat bolest z propastného zklamání."

Tak si užívejte prázdnin, zatím se s vámi loučím..
Váš,

Asi jsem vážně nikdo.

20. června 2011 v 21:07 | Drácula

Každý se občas cítíme mizerně.
A to z nás dělá lidi jako takové. Není to vědomí, ani prahnutí po lásce, ale právě ten pocit naprosté bezradnosti a mučivé tíhy.

A to je nejhorší.

V životě jsem si zvykla už na ledacos. Na svůj život - na všechno, co jsem musela prožít a co prožívám. Ne, nemyslete si, že mi rodiče odmítli v dětství koupit blonďatého Kena s modrýma očima a já trpím tímhle traumatem až dodnes. Tak povrchní opravdu nejsem.

Ale chtěla bych být.
Chtěla bych být odbarvená nána stojící s cigárem v puse v bandě hlučných kluků, kteří si každých pět vteřin uplivávají na zem a koukají přitom na můj vypushapkovaný hrudník.

Chtěla bych totiž, aby mi byl celý svět u prdele.

Práce? To neznám.

18. května 2011 v 12:32 | Drácula


Ahoj lidi,
Písu vám z práce. Sedím u počítače, zírám do starého monitoru, který mi svým neustálím blikáním ničí oči a jím Fidorku. To se mám, co? :D
Začalo 2týdenní období maturit. Učitelé nás studenty potřebovali nějakým způsobem dostat ze školy, a proto jsem tady. Máme 2týdenní povinné praxe. Samozřejmně, že valná většina mých spolužáků si to uměla zařídit, a tak na tu praxi chodí sotva obden a jenom na chvíli (ne na 6 hodin, jak je určeno). Vzhledem k tomu, že jsem tady sotva druhý den (v pondělí jsem nebyla) a nemám co na práci, to vypadá, že mě snad šéf (:D) nechá příští týden doma. Protože opravdu tu nejsem moc užitečná. Včera jsem lepila samolepky na desku (to byste nevěřili jakou práci dá nalepit jednu obrovskou samolepku - aspoň 5 minut mi trvala jedna), ze kterých budou v obchoďácích cedule hlásající slevu. Dneska jsem dolepila posledních pár na zbytek desky a kluk, co je se mnou na praxi (údajně chodí na stejnou školu, ale za ten skoro-rok jsem ho ani jednou neviděla) je teď rozřezává od sebe. Cítím se trošku trapně, když mě ta ženská "vyhodila" k počítači a on maká, ale takovou práci bych nezvládla a jinou pro mě nemají. Už by mě mohli pustit domů..
Mají tu dvě krásná morčátka, který vypadají spíš jako králíčci. A pořád se k sobě tulí, ňuňáci malinkatý:))).
A když už jsme u těch zvířat.. já mám malýho papouška a víte, co mi ten blbec můj milovanej udělal? Ráno jsem spěchala sem na praxi a on kňoural, že chce jídlo. Tak jsem mu vynadala to jeho krmítko a sotva jsem se otočila, protáhl se tou škvírou a vylezl ven na klec. Asi tam měl větší rozhled nebo co. Samozřejmně, že se mi ho nepodařilo zahnat a za 10 minut jsem měla být na praxi. No tak jsem ho zavřela v kuchyni (táta ho tam ráno uklidil,¨když odcházel do práce, aby nás nevzbudil). No snad tam nic neprovede, nože i ostatní jsem schovala. Magor jeden. :D

***
O víkendu jsem byla u druhé adminky Annie a nafotily jsme spoustu fotek. Chystáme se o tom napsat článek, tak se těšte.

Pro zatím se loučím. Váš pracující..

E.T.

24. dubna 2011 v 17:52 | Drácula

Taky máte občas pocit, že jste jak z jiného světa, že vám nikdo nerozumí?

Já mám ten pocit pořád.

Už od narození jdu proti proudu, nejdu s davem a jsem za to ráda. Jsem originální a svá, jenže v tomhle světě je to bohužel jenom na škodu.
Tedy, abych se dostala k jádru věci -
Asi před chvílí jsem četla status na FB jedné mé "kámošky", která označila ve statusu všechny lidi, co s ní byli včera večer chlastat a dopodrobna to rozebírali v komentářích.
Může mi prosím někdo vysvětlit, co je sakra in a kůl, ožrat se jako hovado? Nevidím v tom jedinou pozitivní věc (možná, protože jsem nikdy nebyla opilá). Ráno máte kocovinu, je vám špatně od žaludku a z minulé noci si nic nepamatujete.
Víte, já to opravdu nechápu. Možná, že jsem z jiného světa, možná, že jsem si toho prožila tolik, že mi tohle připadá jako plýtvání času. Netvrdím, že se alkoholu vyhýbám. To rozhodně ne - většinou piju s rodinou, nebo občas s kámoškama, ale ne za účelem "se pobavit".
Ale..
Jak je možné, že jsou všichni tak zkažení? Proč si pořád na něco hrajou, chlastaj, kouřej? Co je na tom proboha tak dospělého?
Častokrát se opravdu cítím mizerně, protože je víkend, všichni někde jsou a chlastaj. Cítím se opuštěně, ne proto, že bych tohle chtěla zažít, ale protože si uvědomuju, jak moc jsem sama, protože kolikrát i moje opravdové kámošky, do kterých bych to neřekla, jsou někde na pařbě.
Jsem opravdu jediná na téhle planetě, kdo o to nemá zájem (když nepočítám Bellu, ale ta není skutečná) ? Podle mě je nejlepší volný čas strávený nakupováním, čtením knih, díváním se na filmy, jen tak bezúčelným se procházením s někým, spaním u kámošek, poznávaním nových míst a věcí, cestováním... a ne vysedáváním v hospodě, popřípadně v baru. Jaký tohle má smysl?
Když začaly prázdniny, tak jsme jely s Karr do Prahy na premiéru Zatmění. Jezdily jsme metrem, smály se, nakupovaly, smály se, pak jsme šly do kina, smály se, potom jsme jely k mé tetě u ní přespat a mezitím jsme se ani jednou neztratily. Tomuhle já říkám dokonalá zábava.
Nebo totéž s druhou adminkou Annie a naší kamarádkou Tess. Ještě teď se směju, když si vzpomenu, jak jsme předabovaly Harryho Pottera 6, nebo jak jsem na Tess vysypala ten popcorn:D

Proč si lidi myslí, že budou vypadat dospěle, když se budou neustále opíjet, mluvit sprostě a kouřit?
Tak proč si zatraceně myslí, že zábava je jenom všechno zakázaný a špatný?

Možná ani tak nenávidím samotný styl jejich života, spíš jako nenávidím to, co to s nima dělá. Podvádějí rodiče, kteří jsou na ně hodní, kašlou na své opravdové přátele, chovají se jako kreténi, dobrovolně si ničí zdraví.

Opravdu jsem jediná, kdo to takhle vidí?
Doufám, že ne. Ubíjí mě to, žít v tomhle povrchním světě a vědět, že jsem jediná jinná.

23.4.2011

23. dubna 2011 v 18:17 | Drácula
Dobrý den!:)

Tak jste se rozhodli, abych sem tu povídku dala. Jsem ráda. Takže, ještě napíšu nějaký kapitoly dopředu, a tak do konce dubna, to sem dám. Doufám, že se vám to bude líbit.

Mimochodem - pravděpodobně budeme s Annie fotit fotky vyjadřující nějaký pocit - já budu za upíra a budu představovat hlad/žízeň. Není tu někdo z Prahy, kdo by nám zapózoval jako oběť? :D

Zkouška

19. dubna 2011 v 14:32 | Drácula
Ahoj lidi!:)

Mám dotaz.. zase mě po dlouhý době políbila múza a začala jsem psát. Jsem na dobrý cestě (zatím), pořád nemám zásek. Mám to hodit na blog? A četl by to vůbec někdo? :D
Nepíšu to pro sebe, proto se ptám. Kdyby to mělo být jen pro mě, tak to zůstane uvnitř mé mysli.

Tak co vy na to?

23. Března

23. března 2011 v 20:39 | Drácula
Zdravím..
..tak se po dlouhý době ozývám. Já vím, trvá mi to, ale když já nemám, co bych vám sem napsala. Není to tak, že by se v mém životě nic nedělo - naopak se toho děje docela hodně, ale rozhodně nejde o nic, co bych chtěla zrovna tady řešit. Opravdu mě nebaví mít třikrát týdně odpoledky až do večera, nebaví mě už ani jíst a spát. Jsem vyčerpaná ze školy. Mám totálně rozhozený metabulismus. Potřebovala bych změnu! A to pořádnou! Nejradši bych se vrátila do Egypta - cítila jsem se tam uvolněně, odpočatě a hlavně šťastně!:)

...
Taky vás tak štve, když se vám vaši přátele ozvou jenom, když něco potřebují, nebo se neozvou vůbec? Já si toho u jistých osob začínám všímat čím dál tím víc a rozhodně to není nedostatkem jejich času. Je to tím, že na mě serou, protože prostě pro ně nejsem dost důležitá... taky to znáte?


Mimochodem dneska jsou to 2 roky od doby co se zabili dva kluci při nehodě. Já je sice znala jenom od vidění, ale i tak mě to mrzí. Je to strašný. Opravdu. Kolem toho osudného místa projížím vždy, když jezdím k babičce..
Nenávidím auta, já to říkám furt, že jsou to vražedný stroje!


No.. to je asi tak všechno. Takže se mějte, váš pesimisticky naladěný..

Živote zpomal, nestíhám!

4. března 2011 v 19:17 | Drácula
Myslím, že nadpis mluví sám za sebe.

Omlouvám se za svoji věčnou nepřítomnost, ale za to může škola. Ach ano, trapná výmluva, já vím :D. Jenže můj rozvrh se rovná týrání studentů - 3x týdně do půl šestý a když příjdu domů, tak se musím učit, učit a učit. Ve středu kdy ve škole končíme jako všichny ostatní normální školy, většinou běhám s kámoši po městě a užívám si tu chvilku volna, než se budu muset zase učit, učit a učit ááááááááááž do zblbnutí.

Dneska jsem nešla do školy. Vážně jsem si nemohla vybrat lepší den :-/. Venku je konečně krásně, měla jsem jít s "kámošem" ven a byla jsem domluvená s kámoškou, že u nás přespí. Není to úžasné? A mě zrovna musí být zle. Pod*laná chřipka!


Mimochodem tyhle fotky jsou pořízená na policajní stanici. To víte, když musíte čekat, než si policajti dopijou kafe a dokouří.
Jojo, to byla pěkně "zábavná" sobota.

No.. myslím, že to už je tak nějak všechno. V mým životě se nic moc zajímavýho neděje no. Až na tenhle týdne, ten byl náročný. Takže potřebuju oddech. Chtělo by to druhé jarňáky. Nebo ještě líp - letní prázdniny. Slunce, teplo, pach potu.. :D


Tak já se s vámi loučím, pokusím se ozvat co nejdřív.
Váš unavený a nestíhající..

Všechno je to na hovno.

6. února 2011 v 18:50 | Drácula
Aloha!

Nečekejte nějaký duchaplný optimistický článek. Ne, ne, protože mě optimismus definitivně opustil.
Mám jarní prázdniny a jako vždycky musím tvrdnout u babičky na vesnici. Jsem tu už od pátku a musím tu být ještě další týden. Tohle jsou snad ty nejhorší prázniny ze všech. Ba ne - jsou ještě horší.

A víte co mě na tom všem štve? Jsem na notebooku, plno mých kamarádů je online a nikdo se ani neozve. Dokud jsem byla doma, všechno bylo v pořádku, ale teď, když už z nudy skáču do sněhu se nikdo neozve. Jako bych ani neexistovala.

Já chci domů.
Chci, aby bylo zase všechno v pořádku.
Chci se hádat s rodičema.
Nesnáším to místo tady, protože vždy, když jsem tady, se NĚCO posere.
Ááááááááá!


Váš nasraný, smutný, rozčílený, znuděný a vydepkařený..
Drácula
 
 

Reklama