Květen 2012

FF: Ber, nebo nech být: Kapitola 19 - Odhalení.

21. května 2012 v 16:20 | Annie. & Dracula. |  Drácula & Annie
Tak jo, je tady další kapitola. V pořadí už devatenáctá (moje oblíbené číslo).. to je rekord! :D
Dvacátou kapitolu máme teprve rozepsanou a tuším, že Annie nechtěla, abych to sem dávala předtím, než jí dopíšeme, ale já se táááák nudím.. :D místo do školy teď chodím dva týdny na praxe, kde jsem tak dvě hodiny (někdy tam vůbec nejsem), takže se pořád flákám doma a už mě to nebaví. Grrr.
Enjoy it.

Kapitola 19 - Odhalení.

(Snapeovi je v knize cca 38, ne jako jeho herci 65, proto si ho prosím představujte jako na této fotce, kdy byl ještě mladý.)


FF: Ber, nebo nech být: Kapitola 18 - Útěk.

14. května 2012 v 17:09 | Annie. & Dracula. |  Drácula & Annie
Omlouváme se, že kapitoly přibývají pomalu. Já - Drácula, sice poslední dobou mám více času, což se bohužel o druhé admince Annie říct nedá. Snad se to brzo zlepší.. no zatím je tu už (!) osmnáctá kapitola.
Enjoy it.

Kapitola 18 - Útěk.

(Snapeovi je v knize cca 38, ne jako jeho herci 65, proto si ho prosím představujte jako na této fotce, kdy byl ještě mladý.)


"Proč ten plyn pouštíte? Nepouštějte ho! Držte ten plyn!" aneb jak byla Annie. donucena jíti do autoškoly.

7. května 2012 v 17:21 | Annie. |  Annie's diary
Nevěřím v posmrtný život. Ale pro jistotu si s sebou vezmu rezervní prádlo. - Woody Allen
Ahoj.
Už jsem dlouho nepsala jeden ze svých strhujících deníkových zápisků, co?:D
Jak se máte? Já se mám super, teda dneska ani ne, jsem fakt vytočená, ale tak obecně se mám celkem fajn.
Co kecam, mam se fakt děsně. Nemám žádný prachy, protože něco, co mi máma slíbila proplatit, jsem musela zaplatit ze svýho, kupovala jsem si léky a ještě mámě dlužím dvě kila za dárek pro tátu, takže jsem fakt dost v řiti. Musím si najít brigádu. Našla jsem přes prázdniny možnost nějakýho komparzu jo, ale nevím, jestli se tam přihlásit, když jsem půlku července v tahu. No ale tak asi to risknu. Jsem trochu srab, je tam možný získat i nějakou vedlejší roli:D ale já bych se spokojila klidně jen s tim komparsem. Jen aby mi to nevyšlo zrovna, když budu pryč no. Ale tak na napsání tam nic nedám, třeba mě nevezmou a nebudu to muset řešit:D

Na tenhle tejden byla na jobs fakt super brigáda. Přesně pro mě. Přepisovat na počítači nějaký texty. Já píšu děsně rychle, aspoň táta to tvrdí... a nemusim se při tom ani koukat na monitor, ani na klábesnici... teda hlavně nemusim na klávesnici. Takže bych mohla koukat na přepisovanej text a klíďo píďo psáti a zabralo by mi to půl hoďky... ale bylo to na tenhle tejden... a já jsem od středy do neděle pryč... a podmínkou bylo mít každodenní přístup na počítač. No musim hledat dál. Já řekla, že nechci do McDonalda, ale bojim se, že mi nic jinýho nezbyde no... Když já nechci na to debilní vyšetření, kdy vám dělaj výtěr z... no z krku neee...:D No nic, nic, jsem v klidu:D Ty vado, chtěla bych dělat v Costa Coffee, kvůli tomu bych klidně tu prohlídku přetrpěla:D já tak hrozně miluju kafe a tak hrozně nemám peníze:D kurňa, když na těch jobs je fakt kulový... grr...:(

No, tak tím jsme zmákli téma "já a má špatná nálada"... dostává me se k tématu "já a má hádka s mámou" ohledně jedné zajímavé věci... Předem se omlouvám za všechny překlepy, jak jsem říkala, že se nemusím koukat, tak sice nemusim - čučim přitom na hokej v telce, ale to neznamená, že jsem bezchybná:D No... já se poslední dobou hádám často, včera zas kvůli těm prachům. Mám pocit, že co je mi osmnáct, chovaj se ke mně jinak, i když jsem furt ten samej člověk... jako to, že je mi osmnáct neznamená, že jsem soběstačná... jsem furt na gymplu, nemůžu si kurňa všechno platit ze svýho, páč na to prostě NEMAM! A proto potřebuju nějakou brigádu, ale když mámě řeknu, že se nic nedá najít, tak mi řekne, že jen musim hledat. Prostě si s mámou rozumim furt míň a míň. A nedávno právě... no přímo hádka to nebyla, spíš z mý strany taková výčitka... několikrát... máma mě donutila jít do autoškoly... tedy já tam ze solidarity šla, ale prostě... já řidičák nechci a nepotřebuju... ona má co řikat, nikdy se neodhodlala jít tam sama a chce, abych tam šla já? WTF? No, tak jsem teda šla, ale řeknu vám... první hodina fakt prdel, jen na parkovišti a tak, ale ty další dvě? No já byla podělaná, naprosto, totálně, fuj, nesnášim!:D

Jela jsem na silnici.
Padesátkou.
V očích smrt.
Volant křečovitě svírám.
A on ještě chce, abych řadila!:D
A ještě k tomu jezdíme furt na kruháče, kde chce, abych taky řadila:D
A ještě k tomu se na konci musí skládat zkoušky, já sem podělaná jen z těch hodin.
Křeče v břiše, skoro zvracim.
A co potom na zkoušce?
Aspoň budu mít pokoj.
Budu prohlášená za jelito.
Zkoušku neudělám.
Nebudu muset jezdit.
Bojím se, nesnášim to.
FUJ!

No nic, mějte se:D

FF: Ber, nebo nech být: Kapitola 17 - Den poté.

6. května 2012 v 18:18 | Annie. & Dracula. |  Drácula & Annie
Tak a je tu další kapitola doprovázená další písničkou, kterou by Drácula mohl poslouchat pořád dokola (povinně pustit!).. ♥
Enjoy it.

Kapiola 17 - Den poté.


(Snapeovi je v knize cca 38, ne jako jeho herci 65, proto si ho prosím představujte jako na této fotce, kdy byl ještě mladý.)

FF: Ber, nebo nech být: Kapitola 16 - První sníh.

3. května 2012 v 18:01 | Annie. & Dracula. |  Drácula & Annie
Tak a je tu další kapitola. Času je málo, proto už nepřibývají tak rychle jako dřív, ale to neznamená, že bychom přestaly psát:). Snad se bude líbit.

Kapitola 16 - První sníh.

(Snapeovi je v knize cca 38, ne jako jeho herci 65, proto si ho prosím představujte jako na této fotce, kdy byl ještě mladý.)