Prosinec 2011

Drácula dostal zrcadlovku!

25. prosince 2011 v 18:47 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj lidi! Tak jak jste si užili štědrý den? :)
Nooo.. nedá se říct, že můj by byl nějak veselý. Pořád jsme se hádali, venku pršelo, umírala jsem hlady.. ale co! Dostala jsem vymodlenou zrcadlovku!! A jsem za to šťastná! Sice mi k úplnému štěstí chybí jedna "věc" a věřím, že nejsem sama..
No to jo je jedno. Chci vám ukázat fotky, které jsem zkoušela. Takový experiment. Upozorňuju, že ani jedna fotka není jakkoliv upravená.. :)


Ano, to jsem já! Musela jsem se s tím vyfotit! :)
Zbytek pod perexem!

19,12.2011

19. prosince 2011 v 15:32 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj, ahoj, ahoj!
Já vím, že jsem se už dlouho neozvala, ale jak jsem v minulém článku psala, přesedlala jsem/tedy jsme na tumblr.com.. ale to neznamená, že blog rušíme! Jen už tu nebudeme tak často.

Dneškem je mi oficiálně 17 LET! Haha, už jsem stará bába! ;DD
No dobře, to zas ne.. ale přece jen.. "dospělost" se blíží a budu upřímná, trochu mě to děsí. A pořád přemýšlím, jestli si dělat řidičák.. nu, co myslíte?
A trochu mě mrzí, že mi z mých spolužáků a kamarádů popřelo jen málo lidí. Vždyť ten FB přece řekne všechno, ne? O to víc mě to mrzí, že se ani nenamáhali nechat mi vzkaz na zdi.. nu což:(

Jinak.. slyšeli jste o smrti Václava Havla? Já myslím, že jo.. je toho všude plno, až je mi líto Dagmar Havlový, že se to na ní valí ze všech stran. Co myslíte - udělal toho pro ČR tolik, jak se říká, nebo ne? Četla jsem hodně rozporuplné názory.


No nic.. jsem ve škole, tak mizím.
Páááá, lidi..