Zítra za ním půjdu a budu tak sladká, až ze mě dostane cukrovku.

11. října 2011 v 17:54 | Drácula |  The diary of Dracula
Merhaba!
Ách jo, jak já nesnáším začátky všech článků. Nikdy nevím, jak vlastně začít.. na otázku: "Jak se máte lidi?" stejně nikdy nedostanu odpověď, protože všichni moc dobře víme, že je slušností se na to zeptat (předtím než si začnu vylejvat svoje srdce), ale taky všichni moc dobře víme, že je to jen řečnická otázka.. nebo tak něco. Takže toho necháme.
Já se mám špatně. Štve mě to stupidní počasí! Ještě před týdnem jsme běhali po rozpálené Praze na Design bloku 2011 (jo, o tom chci taky napsat článek, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat. Ale rozhodně tahle akce za zmínku stojí - pokud jste o ní ještě neslyšeli) v tílku a litovala jsem, že jsem si vzala ty příšerně dlouhé a teplé džíny.. no a teď lituju toho, že jsem si nepořídila kosmonautský oblek. Sice váží několik kilo, ale aspoň je v něm teplo. Grr.

Určitě vás zajímá název článku. Anebo možná ani nezajímá, ale stejně vám to řeknu (haha, dnes jsem tak cynická!). Vytočil mě učitel. Ale vážně, jakože vážně.. a pěkně od srdce! Snad v životě jsem se ve škole tak nevytočila. Vždycky když jsem měla pocit, že jsem dostala špatnou známku neprávem, uvědomila jsem si, že to možná až tak neprávem nebylo.
Ale tentokrát jsem přesvědčená, že to neprávem BYLO! A přestože vím, že jsem to mohla udělat líp, vše jsem udělala, tak jak mi poradil.. a čtyřku jsem si za to rozhodně NEzasloužila. Opravdu ne! Sakra.
Takže k tomu nadpisu - zítra za ním půjdu, aby mi to jakože vysvětlil, protože to nepobírám. Dneska jsem to neudělala, i když mi to tak laskavě navrhoval. Dostala bych totiž hysterický záchvat. Proto to udělám zítra a budu tak sladkáááá až.. no však to dál znáte, je to v nadpisu.
Víte, já nemám ráda tyhle vynucený autority. Ale nemyslete si o mě nic špatného, já vím, že bych k němu měla mít respekt, když je o neuvěřitelných pět a půl let starší než já, že? :)

Btw: Ano, na té fotce jsem skutečně já. A vypadám lidsky, přestože jsem Drácula.

Váš cynický, ale jinak vždy milý;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:50 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama