Happy birthday, my brother!!:)

9. září 2011 v 18:29 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj lidi. :)
Tak jak žijete? Škola nám začala.. hmmm, to není moc pozitivní:D hlavně, když už se od druhýho dne učíme. Můj poslední článek byl dost depresivní. No nedivte se.. ale vypadá to, že se to doma snad uklidnilo a kupodivu moje deprese ustoupila nástupem do školy:D
I když u většiny lidí je to právě naopak.

No, abych vysvětlila ten nadpis - brácha má narozeniny. To vám asi došlo, že? :D
Dnes je mu osm. Koupila jsem mu k narozeninám Bakugany - to jsou takové malé kuličky, nebo trojúhelníčky, které se dají otevřít a zavřít. Je to prostě kravina:D

Slyšeli jste o smrti těch hokejistů? Pravděpodobně ano, bylo by nemožné to přeslechnout, když se to na nás valí ze všech zdrojů. A je to rozhodně smutné, to ano, ale smutnější je, že umírá tolik, tolik lidí - na silnicích, na různé nemoce a podobně a nikdo ani nemrkne okem. A pak spadne letadlo s hojistama, které většina našeho národu milovala a bude se to probírat ještě půl roku po tom. Sakra lidi, nechte je být.
A když už jsme u těch tragédií.. bude to deset let od útoku na WTC v New Yorku. Na stránkách Reflexu jsem k tomu psala komentář, jestli si na ten den pamatuju a co jsem ten dělala. Můžete si ho přečíst.

Dneska jsem se docela dost nudila a projížděla youtube. Nemám ráda covery, protože originál je prostě originál, že jo. Ale tentokrát jsem narazila na malou holčičku.. no, malou. Je jen o 4 roky mladší, než já, což není zase tak moc. A něco vám povím. Ona je naprosto a totálně neuvěřitelně neuvěřitelná. Zpívá nádherně a ten její hlas. Hrozně jí závidím. Možná jste už o ní slyšeli, možná ne, ale každopádně je úžasná. Začíná být díky youtube docela známá (aspoň v Americe), tak jako to tenkrát bylo s Justinem Biebrem. Akorát, že u něj to byla otázka štěstí, u ní je to opravdový talent. No, jen posuďte sami (ale počkejte si aspoň do refrénu). Jestli jste doteď neměli ani jednu písničku v oblibě, tak její verze si určitě oblíbíte. :)

Tuhle píseň v originále poslouchám už rok a miluju jí, ale její verze je snad ještě úžasnější.P.S: Víte jak tady běhá reklama na různý "novácký pořady"? Předchvíli se tady objevila reklama na Expozituru se slovy: "Nejdražší český seriál."
Ani nevím proč, ale pobavilo mě to:DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama