Září 2011

Adele - Set fire to the rain.

11. září 2011 v 17:59 | Drácula |  Drácula Music
Adele je úžasná a má úžasný hlas, ale její písničky nějaký chytrý rádio ohraje.
Chasing pavements, Someone like you, nebo Rolling on the deep už nemůžu ani slyšet, jak často je hrají. Ale žádná z nich není tak nádherná jako tahle. No vážně! A ten text! Pusťte si jí! :)


Buď ty nebo já || Either you or me; prolog; written by Annie.

10. září 2011 v 11:24 | Piper. |  Buď ty nebo já
Ahoj všichni, jak se dneska máte? Doufám, že dobře. Já se totiž celkem dobře mám i přes událost, která se stala ve středu. Určitě jste o tom slyšeli, spadlo ruské letadlo se 45 pasažéry, konkrétně hokejovým týmem Lokomotiv Jaroslavl. Téměř nikdo nepřežil. Pouze jeden člen posádky a jeden ruský hokejista, Alexandr Galimov. Na palubě tohohle letadla byli i čeští hokejisté Karel Rachůnek, Jan Marek a Josef Vašíček a bohužel také legenda slovenského hokeje, Pavol Demitra. A spousta dalších. Bolí mě to, ale nic s tím nenadělám. Chci jen říct... Hoši, děkujeme! Víc se o tom tady rozepisovat nebudu, jen jsem z toho znovu smutná. Psala jsem dokonce dva dlouhé články o tom, na třetí už nemám sílu. Je to hrozný, je mi z toho na nic. Pořád se dokola ptám proč se to muselo stát. Kéž bych tak mohla vrátit čas.

Ale k věci. Nedávno... no vlastně už je to dýl, jsem vám říkala, že jsem začala psát něco nového. Nemám v počítači ještě ani první kapitolu celou, ale chtěla jsem vám sem hodit aspoň něco, ať víte, že nekecám. Je to taková... spíš oddechovka, není to nic moc extra, alespoň si to zatím nemyslím, ale hrozně mě baví to psát a tak nějak se při tom dovedu odreagovat. Poslední dobou se totiž snažím hodně pracovat na jedné z mých věcí, kterou jsem sem kdysi dávala, ale smazala jsem jí odtud a budu jí celou předělávat, částečně, a chvíli mi z toho hrabe natolik, že potřebuju pauzu. A tohle je dokonalé odreagování. Takže jsem vám sem chtěla hodit alespoň prolog, předmluvu, nebo co já vím... spíš pokus o prolog nebo předmluvu:D Snad se bude líbit... chci znát váš názor, jestli to tu vůbec chcete...:D Ten název je provizorní, ale celkem se mi i líbí. Banner je také moje dílko...:D o čem to asi bude, tipnete si někdo? No nic:D

Buď ty nebo já || Either you or me; prolog

Běžela jsem. Stále dál a dál. Nezpomalovala jsem. Ani jsem nemohla. Věděla jsem, že je za mnou. Věděla jsem, že mě slyší, že mě cítí, že ví přesně, kde jsem. Toužil po tom, aby mě mohl zabít. Pod nohama mi praskaly suché větve a šustilo listí mnohem hlasitěji, než bych si přála. Měla jsem vůbec nějakou šanci utéct? Pokud mě cokoliv zpomalí, nepřežiju. Byl to boj na život a na smrt, který jsem nechtěla prohrát, ačkoliv jsem k selhání neměla daleko. Blížil se a já netušila, jestli mám dostatek sil na to, abych se nevzdala. Srdce mi bušilo jako o závod. Za chvíli začne svítat. Až se tak stane, jsou dvě možnosti. Ztratí mou stopu nebo mě dostihne. Jedno jsem ale věděla naprosto jistě.
Nesměla jsem se zastavit.
********
Tak co? Chcete, abych to sem dáala nebo ne?

Happy birthday, my brother!!:)

9. září 2011 v 18:29 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj lidi. :)
Tak jak žijete? Škola nám začala.. hmmm, to není moc pozitivní:D hlavně, když už se od druhýho dne učíme. Můj poslední článek byl dost depresivní. No nedivte se.. ale vypadá to, že se to doma snad uklidnilo a kupodivu moje deprese ustoupila nástupem do školy:D
I když u většiny lidí je to právě naopak.

No, abych vysvětlila ten nadpis - brácha má narozeniny. To vám asi došlo, že? :D
Dnes je mu osm. Koupila jsem mu k narozeninám Bakugany - to jsou takové malé kuličky, nebo trojúhelníčky, které se dají otevřít a zavřít. Je to prostě kravina:D

Slyšeli jste o smrti těch hokejistů? Pravděpodobně ano, bylo by nemožné to přeslechnout, když se to na nás valí ze všech zdrojů. A je to rozhodně smutné, to ano, ale smutnější je, že umírá tolik, tolik lidí - na silnicích, na různé nemoce a podobně a nikdo ani nemrkne okem. A pak spadne letadlo s hojistama, které většina našeho národu milovala a bude se to probírat ještě půl roku po tom. Sakra lidi, nechte je být.
A když už jsme u těch tragédií.. bude to deset let od útoku na WTC v New Yorku. Na stránkách Reflexu jsem k tomu psala komentář, jestli si na ten den pamatuju a co jsem ten dělala. Můžete si ho přečíst.

Dneska jsem se docela dost nudila a projížděla youtube. Nemám ráda covery, protože originál je prostě originál, že jo. Ale tentokrát jsem narazila na malou holčičku.. no, malou. Je jen o 4 roky mladší, než já, což není zase tak moc. A něco vám povím. Ona je naprosto a totálně neuvěřitelně neuvěřitelná. Zpívá nádherně a ten její hlas. Hrozně jí závidím. Možná jste už o ní slyšeli, možná ne, ale každopádně je úžasná. Začíná být díky youtube docela známá (aspoň v Americe), tak jako to tenkrát bylo s Justinem Biebrem. Akorát, že u něj to byla otázka štěstí, u ní je to opravdový talent. No, jen posuďte sami (ale počkejte si aspoň do refrénu). Jestli jste doteď neměli ani jednu písničku v oblibě, tak její verze si určitě oblíbíte. :)

Tuhle píseň v originále poslouchám už rok a miluju jí, ale její verze je snad ještě úžasnější.

Téma týdne: Sourozenci.

9. září 2011 v 18:15 | Drácula |  The diary of Dracula
Tohle je můj první článek k tématu týdne a rozhodně nebude moc dlouhý. Sourozenci. Co k tomu napsat? Žádné romány nejsou třeba, protože každý kdo má sourozence ví, že jsou zlem i radostí, andělem i ďáblem v jednom těle. A ten kdo je nemá, přichází o tolik, protože bez nich by totiž život nestál za to. :)