Květen 2011

Bílá jako sníh: Kapitola 6. - Nesahej na mě!; část 3.

30. května 2011 v 17:28 | Annie |  Bílá jako sníh
WOW. No... to je to slovo... nejspíš. Už jsem se dost dlouho neozvala co? Trist, není to kvůli tomu, že komentuješ jen ty... ale zkrátka není čas. Klauzurní práce, to je důvod toho všeho. Nesnášim to! Nejradši bych našeho výtvarkáře zabila. Vim, že si za to můžu sama, ale tohle je prostě buzerace... mám to odevzdat příští tejden v úterý a nemám to totálně dodělaný. Pozitivní je, že mám alespoň většinu těch fotek a čeká už mě "jen" kreslení a slohová část, kterou se chystám začít psát dneska, ale asi na ní budu pracovat víc hlavně o víkendu. Ráda bych měla z krku nejdřív tu praktickou část. No chystám se psát o tom našem víkendu s Draculou, tak se těšte, muhehehé... no nic:D Každopádně teď mám pro vás, hlavně pro Tristu:D poslední část 6. kapitoly Megan, kterou sem už taky dlouho nepřidala... tak doufám, že se bude líbit...:


Kapitola 6. - Nesahej na mě!; část 3.Práce? To neznám.

18. května 2011 v 12:32 | Drácula |  The diary of Dracula


Ahoj lidi,
Písu vám z práce. Sedím u počítače, zírám do starého monitoru, který mi svým neustálím blikáním ničí oči a jím Fidorku. To se mám, co? :D
Začalo 2týdenní období maturit. Učitelé nás studenty potřebovali nějakým způsobem dostat ze školy, a proto jsem tady. Máme 2týdenní povinné praxe. Samozřejmně, že valná většina mých spolužáků si to uměla zařídit, a tak na tu praxi chodí sotva obden a jenom na chvíli (ne na 6 hodin, jak je určeno). Vzhledem k tomu, že jsem tady sotva druhý den (v pondělí jsem nebyla) a nemám co na práci, to vypadá, že mě snad šéf (:D) nechá příští týden doma. Protože opravdu tu nejsem moc užitečná. Včera jsem lepila samolepky na desku (to byste nevěřili jakou práci dá nalepit jednu obrovskou samolepku - aspoň 5 minut mi trvala jedna), ze kterých budou v obchoďácích cedule hlásající slevu. Dneska jsem dolepila posledních pár na zbytek desky a kluk, co je se mnou na praxi (údajně chodí na stejnou školu, ale za ten skoro-rok jsem ho ani jednou neviděla) je teď rozřezává od sebe. Cítím se trošku trapně, když mě ta ženská "vyhodila" k počítači a on maká, ale takovou práci bych nezvládla a jinou pro mě nemají. Už by mě mohli pustit domů..
Mají tu dvě krásná morčátka, který vypadají spíš jako králíčci. A pořád se k sobě tulí, ňuňáci malinkatý:))).
A když už jsme u těch zvířat.. já mám malýho papouška a víte, co mi ten blbec můj milovanej udělal? Ráno jsem spěchala sem na praxi a on kňoural, že chce jídlo. Tak jsem mu vynadala to jeho krmítko a sotva jsem se otočila, protáhl se tou škvírou a vylezl ven na klec. Asi tam měl větší rozhled nebo co. Samozřejmně, že se mi ho nepodařilo zahnat a za 10 minut jsem měla být na praxi. No tak jsem ho zavřela v kuchyni (táta ho tam ráno uklidil,¨když odcházel do práce, aby nás nevzbudil). No snad tam nic neprovede, nože i ostatní jsem schovala. Magor jeden. :D

***
O víkendu jsem byla u druhé adminky Annie a nafotily jsme spoustu fotek. Chystáme se o tom napsat článek, tak se těšte.

Pro zatím se loučím. Váš pracující..


Ráj, nebo peklo?

13. května 2011 v 17:37 | Drácula

Je ráno.
Rozzářené, horké, vášnivé a spalující ráno. Paprsky se mě hrubě dotýkají, objímají a svírají, a stále dokola, roztančené v milostné předehře a já vzdychám pod jejich tíhou.
Kdo říkal, že dokonalost neexistuje, lhal.
Umřela jsem a ocitla jsem se v nebi se plného žhavého písku.

A pak se to stalo.

Otočil se na mě.
On.
Přestože jsem ho nikdy předtím neviděla, okamžitě jsem věděla, jak se jmenuje.
Náhle se mozaika roztříštila, až s třískotem dopadla na zem.

Vydechnu a skočím hlava nehlava do bazénu, ačkoliv mě celým mým životem provází trauma, kdy mě bratránek hodil do vody a já nemohla dýchat.
Tohle bylo jiné. Šílené. Byla jsem šílená, mrtvá touhou.
Zásah elektrickým proudem přímo do srdce, které jakoby oživlo a rozproudilo všechnu krev po celém těle.

Buch, buch, buch.

Nedalo si říct.
Neznalo tenhle pocit.
Nešlo to zastavit. Pocit, že tohle je osud.
Buch, buch, buch.

Zatraceně! Proč nás ve škole neučili jak zvládat to zvíře uvnitř?

Ach já hloupá. Kde jsem jen nechala rozum?

Stejně všichni víme, jak tohle dopadne.
A můžu si za to sama.

Spletla jsem se. Tohle bylo peklo.
***

Zdroj obrázku: http://www.deviantart.com/


Jason Derülo - What if?

7. května 2011 v 19:27 | Drácula |  Drácula Music
Tuhle písničku naprosto zbožňuju. Poprvé jsem ji slyšela v Egyptě a přesně cítila to, o čem Jason zpívá. ♥