E.T.

24. dubna 2011 v 17:52 | Drácula |  The diary of Dracula

Taky máte občas pocit, že jste jak z jiného světa, že vám nikdo nerozumí?

Já mám ten pocit pořád.

Už od narození jdu proti proudu, nejdu s davem a jsem za to ráda. Jsem originální a svá, jenže v tomhle světě je to bohužel jenom na škodu.
Tedy, abych se dostala k jádru věci -
Asi před chvílí jsem četla status na FB jedné mé "kámošky", která označila ve statusu všechny lidi, co s ní byli včera večer chlastat a dopodrobna to rozebírali v komentářích.
Může mi prosím někdo vysvětlit, co je sakra in a kůl, ožrat se jako hovado? Nevidím v tom jedinou pozitivní věc (možná, protože jsem nikdy nebyla opilá). Ráno máte kocovinu, je vám špatně od žaludku a z minulé noci si nic nepamatujete.
Víte, já to opravdu nechápu. Možná, že jsem z jiného světa, možná, že jsem si toho prožila tolik, že mi tohle připadá jako plýtvání času. Netvrdím, že se alkoholu vyhýbám. To rozhodně ne - většinou piju s rodinou, nebo občas s kámoškama, ale ne za účelem "se pobavit".
Ale..
Jak je možné, že jsou všichni tak zkažení? Proč si pořád na něco hrajou, chlastaj, kouřej? Co je na tom proboha tak dospělého?
Častokrát se opravdu cítím mizerně, protože je víkend, všichni někde jsou a chlastaj. Cítím se opuštěně, ne proto, že bych tohle chtěla zažít, ale protože si uvědomuju, jak moc jsem sama, protože kolikrát i moje opravdové kámošky, do kterých bych to neřekla, jsou někde na pařbě.
Jsem opravdu jediná na téhle planetě, kdo o to nemá zájem (když nepočítám Bellu, ale ta není skutečná) ? Podle mě je nejlepší volný čas strávený nakupováním, čtením knih, díváním se na filmy, jen tak bezúčelným se procházením s někým, spaním u kámošek, poznávaním nových míst a věcí, cestováním... a ne vysedáváním v hospodě, popřípadně v baru. Jaký tohle má smysl?
Když začaly prázdniny, tak jsme jely s Karr do Prahy na premiéru Zatmění. Jezdily jsme metrem, smály se, nakupovaly, smály se, pak jsme šly do kina, smály se, potom jsme jely k mé tetě u ní přespat a mezitím jsme se ani jednou neztratily. Tomuhle já říkám dokonalá zábava.
Nebo totéž s druhou adminkou Annie a naší kamarádkou Tess. Ještě teď se směju, když si vzpomenu, jak jsme předabovaly Harryho Pottera 6, nebo jak jsem na Tess vysypala ten popcorn:D

Proč si lidi myslí, že budou vypadat dospěle, když se budou neustále opíjet, mluvit sprostě a kouřit?
Tak proč si zatraceně myslí, že zábava je jenom všechno zakázaný a špatný?

Možná ani tak nenávidím samotný styl jejich života, spíš jako nenávidím to, co to s nima dělá. Podvádějí rodiče, kteří jsou na ně hodní, kašlou na své opravdové přátele, chovají se jako kreténi, dobrovolně si ničí zdraví.

Opravdu jsem jediná, kdo to takhle vidí?
Doufám, že ne. Ubíjí mě to, žít v tomhle povrchním světě a vědět, že jsem jediná jinná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama