Duben 2011

Touha je zázrak kámo zázrak... aneb nejlepší narozky, jaký sem vůbec mohla mít!

30. dubna 2011 v 15:35 | Annie |  Annie's diary

Ahoj všichni! Už jsem se dlouho neozvala co? Chtěla jsem, hrozně moc kvůli spoustě věcí, ale tak nějak se to všechno totálně podělalo... nechci to tu moc rozebírat. Proč jsem nepsala v poslední době? Jednoduchý. Mám oboustranej zánět středního ucha, kterej mi na obou stranách samovolně prasknul, takže jsem co? Zavřená doma a pod antibiotikama.

Každopádně, včera bylo 29. dubna 2011... což znamená, že jsem slavila své 17. narozeniny... fuj, ještě rok a jsem dospělá! :D no nic... každopádně, jsem měla narozky a má nejlepší kamaráda Lis mi koupila naprosto perfektní, úžasnej, totálně dokonalej dárek. A to lístek na muzikál Touha! Hrajou to v divadle Kalich a nejen, že tam hraje Zbyněk Fric, ale je to neskutečná, fakt neskutečná sranda! Bože, já jsem na to tolik chtěla jít - hlavně kvůli ZF, ale že to bude takováhle sranda to jsem fakt nečekala. Válela jsem se tam smíchy téměř celou dobu:D Gondík opět slezl z jeviště a nasedl na jednu ženskou z první řady...:D na Lásce na ruby měl podvazky, paruku a sednul si na chlapa... ale stejně to byla fakt prča...:D a polovina hlášek byla na 100% improvizovaná, nepřipravovaná a já jsem málem chcípla:D Mimo jiné třeba v pasážích Martina PeŠka s velkym Š:D

No ale teda u pasáží komisaře, alá Zbyňka Frice, jsem ležela taky smíchy. On tam sice není tolik, ale co výstup, to perla, fakt že jo... má tam sice "jen" tři písničky, ale je tam i trochu víc jako mluvený pasáže... a co výstup, to perla, jak jsem říkala:D Úplně zabijácká byla situace, kdy... já to vylíčím:D Zbynďa měl ruku v kapse, zrovna zatkli uprchlíka (hrál ho Kříž) a vletěl dovnitř Krečmar (což je postava tam:D, vyšetřovatel)... a

Zbynďa: "Mám ho"
Krečmar: "O tom nepochybuju." :D
Zbynďa: "Cože -? Berouska myslim!!"

A následně poté:
ZF: "Zamkni ty dveře!"
Krečmar: "Ale když je tam koule!" (po chvíli) "Tak tam nebyla."
ZF: "Já vim, kde byly, no nic."

A já málem padla... a Kříž taky, protože to nevydržel, sklopil hlavu a nemoh se přestat smát. Děsivě se chlámal... jako ne nahlas, ale takovej ten záchvat, kterej se nedá zastavit, skoro tam z toho brečel. :D A Zbynďa na něj začal řvát: Co je tu k smíchu, Berousku? Čemu se směješ?! a tak a prostě řev, ze kterýho běhal mráz po zádech, ale člověk se musel smát, protože bylo jasný, že řve, aby se taky nezačal smát... což teda ke konci scény už taky nevydržel, poslední větu řekl tak rychle, že vůbec netušim, co řikal... a rychle se otočil a bylo vidět (i slyšet), jak se směje :D A Betka Staňková, ta byla taky dokonalá...:D No, nicméně... tohleto úžasný představení fakt stálo za to! Úplně nejlepší narozky, jaký jsem mohla mít! Ale to ještě nebyl konec! Nejdřív jsme dostaly od šatnářky to obsazení, co tam viselo... a pak se oblíkáme ne, já stojim zády k východu a kdo vychází? Nějakej hlouček, říkám si... a taky jo, ale v tom hloučku víte, kdo byl?
Zbyněk Fric.

No, pozdravily sme, ale on jako taky a šel dál, protože my nějak nevěděly co, páč tam byl i s těma dalšíma, no díky bohu, že ho tam nějaká holka odchytla a poprosila o fotku a pak podpis. Eliška tam nekompromisně vlítla a pronesla: Já mám tužku! A tak si jí vzal, což bylo super:D páč jsme se tím připomněly... Ta holka ho požádala, jestli mu může dát i pusu na tvář, to mě docela dostalo, já bych kvůli tomu vraždila, ale pak už mi to bylo blbý...:D Ta partička pak poodešla a my se tak trochu vnutily... teda slušně, on je hrozně milej v tomhle a takovej veselej furt... a Lis mu vrazila to obsazení, jestli by se moh podepsat:D a on na to tak chvíli koukal, protože normální lidi většinou obsazení nemaj...:D Ale tak podepsal se, jenže já nevěděla, kam by se mohl podepsat mě a začala jsem docela zmatkovat... ze mě vyletěla první věc, která mě napadla
Já: "A nechtěl byste se třeba podepsat ještě jednou na truhou stranu, že bych to pak roztrhla?" :D
ZF: *začal se smát* (no já to myslela vážně, ale jenom tak napůl...)

Nakonec jsem vytáhla dárek od mé milované Carrie, fanynky mýho psaní, která mi k narozeninám nechala svázat 1. část Žít a nechat zemřít, aby mi tím dodala sebevědomí, že moje psaní za něco stojí a je to hrozně krásný gesto a dárek obecně :) takže jí za něj hrozně děkuju... každopádně jsem to tak vytáhla ne, otočila na poslední stránku, se tak na mě kouknul a usmál se: "Jé, to je scénář?" Tak sem se zasmála jak idiot, nejspíš... a pronesla velice duchaplné: "Neee..." Fakt mě nenapadlo reagovat nijak jinak... třeba... "Nee, to je jen mojhe kniha, víte...":D no ale každopádně, mám podpis Zbyňka Frice a potkaly sme Zbyňka Frice, mluvily sme se Zbyňkem Fricem a to všechno na moje narozeniny!

imagebam.com imagebam.com
Zjistila jsem, že se fakt neumí podepisovat.:D
Tohle není moje první setkání se ZF... ale včerejšek byl prostě, ííí, já nemůžu! :D
Poprvé to bylo 26.3.2010 na muzikálu Kleopatra, kdy jsme se za ním dostaly do zákulisí... a dokonce jsme se s ním vyfotily... tentokrát jsme bohužel neměly foťák, ale prostě, to je úplně fuk! Včerejšek byl naprosto totálně parádní! Strašně se mi třásla kolena, a ruce, a všechno, ale... já byla tak šťastná a nějakej oboustranej zánět středních uch mě fakt nezajímal...:D Tohle se mi už navždy zaryje do paměti. A vzhledem k tomu, že my dvě byly dvě ze tří lidí, kteří při děkovačce stály... a já měla modrý šaty a červený conversky... :D tak myslím, že jsme se mu aspoň na den zaryly do paměti i my... :) Děkuju Lis, děkuju, děkuju, děkuju!
***

ZF: "Vypadám jako šípková růženka?"
Krečmar: "Ne..."
ZF: "Cože"
Krečmar: "Ne!"
ZF: "Vypadám, že čekám až mě někdo osvobodí z věže"
Krečmar: "Ne..."
ZF: "cože?
Krečmar: "ne!"
ZF: "Vypadám snad, že čekám na kouzelného prince? a nahlas prosím!"
Krečmar: "Jo!"
ZF: "COŽE???"
***
ZF: "Ale já si tak připadám, protože čekám na Krečmara až mě vysvobodí z dlouhýho jebání mýma nadřízenýma!!!"


PS: Vzpomínka na 26.3.2010 - Vypadám tam příšerně, jsem děsně tlustá:D a tvářim se jak idiot... ale takhle... fotka je to děsná... ale zároveň je to snad ta nejlepší fotka v mym životě! :D

imagebam.com

imagebam.com


Stories by Drácula

25. dubna 2011 v 20:58 | Drácula

Kapitolové

Mars vs. Venus
Stav: Rozepsaná
O čem to je: A víte co? Nechte se překvapit. Nerada prozrazuju děj dopředu, ztrácí to tu "přitažlivost". Nicméně chci podotknout, že ta začáteční podobnost se Stmíváním nebyla úmyslná a s pozdějšími kapitolami se vytrácí;). Enoy it!
Kapitoly: předmluva
první =
druhá =
třetí =
1. část - 2. část

Fan fiction

Ber, nebo nech být.
- Je to Fan Fiction na téma Harry Potter psaná společně s druhou adminkou 'Annie'.. více se dozvíte zde.
Stav: Rozepsaná
Kapitoly: - první - druhá - třetí - čtvrtá - pátá - šestá - sedmá - osmá - devátá ...
+ Bonusy.

Jednorázové

Stav: Jednorázovka, možná bude mít pokračování.
- Carrie je obyčejná dívka s příšerným životem. Ale pak... se stane nehoda, která jí změní život.
- Školní slohová práce.

Poezie a próza.


Ostatní

- Místa, která stojí za to navštívit.
- Aneb jaké blbosti se mi zdají.E.T.

24. dubna 2011 v 17:52 | Drácula |  The diary of Dracula

Taky máte občas pocit, že jste jak z jiného světa, že vám nikdo nerozumí?

Já mám ten pocit pořád.

Už od narození jdu proti proudu, nejdu s davem a jsem za to ráda. Jsem originální a svá, jenže v tomhle světě je to bohužel jenom na škodu.
Tedy, abych se dostala k jádru věci -
Asi před chvílí jsem četla status na FB jedné mé "kámošky", která označila ve statusu všechny lidi, co s ní byli včera večer chlastat a dopodrobna to rozebírali v komentářích.
Může mi prosím někdo vysvětlit, co je sakra in a kůl, ožrat se jako hovado? Nevidím v tom jedinou pozitivní věc (možná, protože jsem nikdy nebyla opilá). Ráno máte kocovinu, je vám špatně od žaludku a z minulé noci si nic nepamatujete.
Víte, já to opravdu nechápu. Možná, že jsem z jiného světa, možná, že jsem si toho prožila tolik, že mi tohle připadá jako plýtvání času. Netvrdím, že se alkoholu vyhýbám. To rozhodně ne - většinou piju s rodinou, nebo občas s kámoškama, ale ne za účelem "se pobavit".
Ale..
Jak je možné, že jsou všichni tak zkažení? Proč si pořád na něco hrajou, chlastaj, kouřej? Co je na tom proboha tak dospělého?
Častokrát se opravdu cítím mizerně, protože je víkend, všichni někde jsou a chlastaj. Cítím se opuštěně, ne proto, že bych tohle chtěla zažít, ale protože si uvědomuju, jak moc jsem sama, protože kolikrát i moje opravdové kámošky, do kterých bych to neřekla, jsou někde na pařbě.
Jsem opravdu jediná na téhle planetě, kdo o to nemá zájem (když nepočítám Bellu, ale ta není skutečná) ? Podle mě je nejlepší volný čas strávený nakupováním, čtením knih, díváním se na filmy, jen tak bezúčelným se procházením s někým, spaním u kámošek, poznávaním nových míst a věcí, cestováním... a ne vysedáváním v hospodě, popřípadně v baru. Jaký tohle má smysl?
Když začaly prázdniny, tak jsme jely s Karr do Prahy na premiéru Zatmění. Jezdily jsme metrem, smály se, nakupovaly, smály se, pak jsme šly do kina, smály se, potom jsme jely k mé tetě u ní přespat a mezitím jsme se ani jednou neztratily. Tomuhle já říkám dokonalá zábava.
Nebo totéž s druhou adminkou Annie a naší kamarádkou Tess. Ještě teď se směju, když si vzpomenu, jak jsme předabovaly Harryho Pottera 6, nebo jak jsem na Tess vysypala ten popcorn:D

Proč si lidi myslí, že budou vypadat dospěle, když se budou neustále opíjet, mluvit sprostě a kouřit?
Tak proč si zatraceně myslí, že zábava je jenom všechno zakázaný a špatný?

Možná ani tak nenávidím samotný styl jejich života, spíš jako nenávidím to, co to s nima dělá. Podvádějí rodiče, kteří jsou na ně hodní, kašlou na své opravdové přátele, chovají se jako kreténi, dobrovolně si ničí zdraví.

Opravdu jsem jediná, kdo to takhle vidí?
Doufám, že ne. Ubíjí mě to, žít v tomhle povrchním světě a vědět, že jsem jediná jinná.


23.4.2011

23. dubna 2011 v 18:17 | Drácula |  The diary of Dracula
Dobrý den!:)

Tak jste se rozhodli, abych sem tu povídku dala. Jsem ráda. Takže, ještě napíšu nějaký kapitoly dopředu, a tak do konce dubna, to sem dám. Doufám, že se vám to bude líbit.

Mimochodem - pravděpodobně budeme s Annie fotit fotky vyjadřující nějaký pocit - já budu za upíra a budu představovat hlad/žízeň. Není tu někdo z Prahy, kdo by nám zapózoval jako oběť? :D


Zkouška

19. dubna 2011 v 14:32 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj lidi!:)

Mám dotaz.. zase mě po dlouhý době políbila múza a začala jsem psát. Jsem na dobrý cestě (zatím), pořád nemám zásek. Mám to hodit na blog? A četl by to vůbec někdo? :D
Nepíšu to pro sebe, proto se ptám. Kdyby to mělo být jen pro mě, tak to zůstane uvnitř mé mysli.

Tak co vy na to?

Nemůžu o sobě tvrdit, že jsem spisovatelka... ale těch popsanejch papíru mam přece jen celkem dost...:D

5. dubna 2011 v 22:22 | Annie |  Annie's diary
[Veronika Stýblová - Homeless from Leona Lewis]

Ahojte, jak se dneska máte? Já nic moc, řeknu vám... ale dá sa... Každej den se dá přežít... To už je druhá věc, jestli je člověk totálně v kýblu s nervama nebo je v pohodě. V mym případě je dneska to druhý. Sem na nervy. Na nervy totálně ze všeho, co mě ještě tenhle tejden čeká. Musim... Udělat všechny laborky z fyziky a to... do zejtřka... pak musim udělat mluvní cvičení na češtinu... do zejtřka... pak se musim učit na čtvrtletku z matiky, kterou píšem ve čtvrtek. Učit se na děják, kterej máme... zejtra... a zopakovat si základní fráze z Francouzštiny, jelikož ve čtvrtek co? Odlítam do Paříže... asi mi hrábne... jooo... těšim se, a moc, ale stejně...:D

Chtěla jsem to tady dneska trochu oživit tím, že přidám nějaké fotky z mého života... něco jsou fotky, které nebyly vytvořené speciálně pro tento blog, ale některé zas naopak. Nějak jsem si říkala, že si nemůžu říkat spisovatelka, to fakt ne... ale pak jsem zakopla a ze sešitu mi vyletěly všechny A4 celé popsané... a říkala jsem si, že na to, že jsem začla prostě... ze srandy něco psát... jsem toho napsala už celkem dost...:D Ještě něco bližšího vám k tomu možná povím pod těma fotkama...:D No... co je nového... nějak ani nic, nevím... Příští týden jede pár lidí z naší třídy, včetně mě, do Polska... do Krakova, ale tedy hlavním bodem programu je Osvětim... Už teď se bojím. Ne vážně, mám z toho strach... chtěla jsem tam jet, ale stejně z toho mám strach... bude to asi dost psychicky náročný, aspoň teda pro mě... já brečim skoro už i u reklam... u Sofiiny volby (u filmu) jsem prořvala celej konec a teď tam budu prostě doopravdy koukat na to prostředí a na to, jak to tam bylo... Bude to asi dost hrozný...

Každopádně to se nějak přežije... ale teda ta Paříž s mámou, to bude sranda. Jo, moje učitelka mě sice naučila pár užitečných frází, ale s těma si fakt nevystačíme. Znovu opakuji, že doufám, že aspoň někdo bude ochotnej mluvit anglicky, protože jestli ne, tak by to taky mohlo dopadnout tak, že si k večeři jedna objedná žabí stahýnka a ta druhá šneky... a pak si ani nedovedem říct o účet...:D to bude bžunda... tak já přecházím k těm fotkám...
[nejnovější láska mého života, červené conversky :) Miluju červenou]
[tak tuten štos papírů se mi rozlít po celý podlaze v pokoji:D]

Bílá jako sníh: Kapitola 6. - Nesahej na mě!; část 2.

3. dubna 2011 v 17:56 | Annie |  Bílá jako sníh
Ahoj všici, jak se máte? Já celkem fajn... jen mám ještě dost práce a asi to dost nestíhám:D ale co se dá dělat, ono se to taky nezblázní...:D Ale ne, tak to ještě nějak dám... dneska večer stejně nedávaj nic, na co bych se chtěla koukat, takže v pohodě. Mám pro vás další část 6. kapitoly Bílé jako sníh... no je to taková... celkem o ničem kapitola, ale tak občas se to tak přihodí... těším se na tu 11. strašně moc:D Zatím je jen na papíře růčo, ale tak to je na chvíli...:D No... ono jde spíš o to se k tomu dokopat... Tak pěkné čtení, jestli to teda ještě někdo čtete... já se dneska možná ještě ozvu...:D

Kapitola 6. - Nesahej na mě!; část 2.


Jsem kdo jsem a jiná nebudu... aneb zase pár keců z hlavy šiblé Anny

2. dubna 2011 v 11:52 | Annie |  Annie's diary
[Zbyněk Fric - Píseň o blížícím se konci; muzikál Lucrezia Borgia]

Ahoj, ako sa máte? Já celkom dobre... akorát som moc dlho sledovala markízu a šibe mi... Vážně ale... stačí, abych se dívala na něco na nějaký slovenský televizi a mám nutkání občas něco říct slovensky. Nevim, jestli mi hrabe, nebo se ten mozek prostě takhle přepne všem...:D Netuším... Jak se máte? Já tak nějak... různě... Byly jsme s mou BFF W. na Matějský pouti, jsem ani neřikala... dneska jdem s Carrie a možná i s W. do kina... a bude to určitě super:) Doufám no...

Víte, jaký lidi mě štvou...? Ti, který se domnívaj, že nepoznám, že se baví o mně, i když mluví jinou řečí... jo, jasný, sice mluvili rusky nebo ukrajinsky, nebo co já vim co to bylo, ale když prostě jeden z nich kouká na mě... a pak se otočí ke kamarádovi, nakloní se k němu a něco mu řekne... tak to je fakt hodně nenápadný. Kurňa já sem jaká sem a jiná nebudu, ať se jdou všichni vycpat. Já vim, že mě třeba některý lidi rádi nemaj, ale některý zas jo a těch já si vážim. A serou mě lidi, kteří prostě takhle blbě čuměj a pak pomlouvaj a ještě maj tu drzost pomlouvat mě řečí, který nerozumim!:D:D

Ne, tak jsem v klidu...
Hrozně se těším na příští čtvrtek. Letím totiž s mamkou do Paříže na čtyři dny. Hodně věcí mě teď sice trápí, mučí a štve a jsem z nich na nervy, ale tam si aspoň pročistím hlavu a nemůžu se dočkat. Já vim, že je blbost milovat Paříž, když jsem tam ještě nebyla, ale prostě...:D No taky z toho ale mam celkem strach. Francouzi nemají moc rádi, když na ně kdokoliv mluví jinak než francouzsky... anglinu zkousnou, snad... no němčinu tuplem ne... a já se sice francouzsky učim, ale jenom asi půl roku... Tenhle čtvrtek mi učitelka řekla pár frází, který se mi můžou hodin, ale stejně se toho bojim:D

Mám nový boty, mimochodem. Červený Conversky... a miluju je... miluju červenou... i když moje kostkovaný pořád vedou, ale už se rozpadaj:D No nic... chtěla jsem se jen... no já nevim, pochlubit, ale jo, tak chtěla no, ale nechci působit nějak sebestředně nebo tak:D Jestli si vzpomínáte, jak jsem byla v té povídkové soutěži... no... tak jsem jí nakonec vyhrála s konečným počtem 263 bodů. Děkuju hrozně moc... za hodnocení, za možnost soutěžit, za tu neskutečnou zkušenost, za to, že jste mi holky Capepeidy a Tilio (Ayamee) dodaly takový sebevědomí... a jsem hrozně šťastná a já ani nevím. Prostě děkuju moc, mám hroznou radost:) <3

Co bych tak ještě řekla? Jooo... Apríl byl včera..:D Dokonalost! Někdo o velký přestávce hodil do čaje, kterej máme v jídelně na svačinách k pití, nějaký ampulky s rumem či co já vím:D Dokonalej fór, prostě perfektní, ale je z toho teda pořádnej... no to už ani neni malér... omlouvám se za tu expresi..:D Je z toho solidní průser:D Ale prostě paráda. No já padám... dneska konečně přidám kus BJS, ale asi až odpoledne... tak čauves.

Annie♥

P.S.: Píseň nahoře z muzikálu Lucrezia Borgia, zpívá Zbyněk Fric <3 a já tuhle píseň zkrátka miluju. Vám se možná líbit nebude... ale já si nemůžu pomoct... prostě jí žeru a žeru ZF. :)