23. Března

23. března 2011 v 20:39 | Drácula |  The diary of Dracula
Zdravím..
..tak se po dlouhý době ozývám. Já vím, trvá mi to, ale když já nemám, co bych vám sem napsala. Není to tak, že by se v mém životě nic nedělo - naopak se toho děje docela hodně, ale rozhodně nejde o nic, co bych chtěla zrovna tady řešit. Opravdu mě nebaví mít třikrát týdně odpoledky až do večera, nebaví mě už ani jíst a spát. Jsem vyčerpaná ze školy. Mám totálně rozhozený metabulismus. Potřebovala bych změnu! A to pořádnou! Nejradši bych se vrátila do Egypta - cítila jsem se tam uvolněně, odpočatě a hlavně šťastně!:)

...
Taky vás tak štve, když se vám vaši přátele ozvou jenom, když něco potřebují, nebo se neozvou vůbec? Já si toho u jistých osob začínám všímat čím dál tím víc a rozhodně to není nedostatkem jejich času. Je to tím, že na mě serou, protože prostě pro ně nejsem dost důležitá... taky to znáte?


Mimochodem dneska jsou to 2 roky od doby co se zabili dva kluci při nehodě. Já je sice znala jenom od vidění, ale i tak mě to mrzí. Je to strašný. Opravdu. Kolem toho osudného místa projížím vždy, když jezdím k babičce..
Nenávidím auta, já to říkám furt, že jsou to vražedný stroje!


No.. to je asi tak všechno. Takže se mějte, váš pesimisticky naladěný..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama