Září 2010

Na slepé koleji...

25. září 2010 v 14:03 | Annie |  Annie's diary
na slepé koleji
Život je pes... a pes je nejlepší přítel člověka.

A přece nejste tak krutí, abyste nechali psa přejet vlakem ne?
Jednoho krásného dne... myslím, že to bylo přesně... včera... jsem si uvědomila, že je úplně jedno, kdo si co myslí. Život se má žít... a já si ho nenechám zkazit nějakou blbou depresí nebo něčim podobnym. Baví mě psát... budu psát. Baví mě kreslit... budu kreslit... baví mě fotit? Tak budu fotit... Líbí se mi conversky... budu je nosit... Jsem posedlá čimkoliv, co je kostkovaný? No a co? Mám na to právo:D

Chtěla jsem si sednout na koleje... tak jsem si na ně sedla. Od teď už je mi jedno, že budu vypadat jak magor, nebo si lidi řeknou... ježiši kriste, jak si tohle se svou postavou mohla vzít na sebe? Sedět na slepé koleji neni teda takový vzrůšo, jako sedět na normální... ale tak co...
Budu si prostě dělat, co budu chtít... nebudu to řešit.
Chci si obarvit kus vlasů... nechám si je obarvit... moje máma si furt myslí, že jsem ta hodná holčička a že černou ovcí je brácha, ale mě nebaví bejt ten věčnej andílek... prostě jsem dostala největší dar, někdo mi dal život a já si ho nehodlam kazit čimkoliv... chápete mě? Jsem trochu nevyrovnaná... mám depresi...:D ale s tim končim... je to přece jedno neni?

Když jsem seděla na té slepé koleji... prostě jsem přemýšlela.
Jestli si tu hlavu fakt obarvím? Těžko říct:D Ale chci... Už jsem se trochu uklidnila, ani nevím, co tady kecám za blbosti :D Něco pro vás mám... říkala jsem, je to docela dlouho, že kreslím portrét... no Drácula mi řekla, že to je spíš karikatura... a já se ani nezlobim, páč je to pravda..:D a navíc... já jsem vždycky chtěla umět kreslit karikatury... na obličeje moc nejsem... neumím dobře zachytit tu podobu, takže to bude dlouhá cesta... ale já se to naučím, věřím tomu:)
Plus jsem teda ještě kreslila úkol na děják...  náš dějepisář mě teda taky naštval... já vim moc dobře, co by potřeboval... ale to mu teda asi zařídit nedovedem... :D No každopádně jsem během dvaceti minut načmárala chrám Santa María del Fiore, který je ve Florencii, jako ukázku renesanční stavby... doufám, že se bude líbit... a možná ještě dneska sem přihodím nějakou další kapitolu...:

imagebam.com

ImageBam image upload

P.S.: Ta hlava mi trvala hooodně dlouho, já vim... ale kdyby se to vzalo čistýho času, tak to tak hrozný taky neni... možná časem přidám průběh...:D teda mám jen tři fotky z průběhu... nevadí... největší sranda byla, když už jsem to konečně dodělala... pak jsem se na to koukla.. a vygumovala půlku vlasů:D Je to můj dá se říct první... portrét... prostě dá se říct první pořádná kresba obličeje, takže... na to si myslím, že je to celkem fajne... ne?

Kterak Annie propadá z fyziky... :D

24. září 2010 v 23:23 | Annie |  Annie's diary
alea acta es
Hola! Jak se máte? Dlouho jsem se neozvala co? No je to tím, že jsem byla teď od 11. do 18. září ve Skotsku/Anglii a pak jsem měla nějaké to učení... no... přiznávám, spíš jsem se jen flákala:D Teď mě čeká asi chřipka... ale to neřeším... mám jenom rýmu, žádný drama:D Asi půl roku se tu snažím nahrát na facebook nějaké fotky ze Skotska, ale furt se mi to seká... je to vážně na nic! Zešílím...:D Možná vám sem nějaké časem hodí... pár se mi jich i celkem povedlo:D

Vrátili jsme se domů a hned dostali dva testy... z angličtiny mám 3... což je dobrý na to, jak hrozně jsem si myslela, že jsem to skopala...:D no mohlo to bejt lepší... no... ale psali jsme fyziku, což teda bylo ještě horší...:D Jsem totálně v kopru, protože... to bylo hrozně těžký... jenže já když píšu test, tak si to prostě potřebuju promyslet... a když máte s mým "velkým" talentem na fyziku na tři příklady deset minut... dopadnete tak, že se u prvního seknete moc dlouho, přeskočíte k druhému, spočítáte půlku a konec, sbíráme... a třetí si ani nestihneme přečíst... Takže ano... Annie, tedy já, tento rok asi propadne z fyziky... je to potupa, je to hrozné... ale zahájit takovýmhle testem... to je fakt něco... :D no aspoň tu čtyřku by to chtělo... uvidíme příští čtvrtek...

Mimochodem jsem v jedné povídkové soutěži na stránce fairytales.blog.cz. Povídka na téma Realita šťastných chvil... což mi teda vůbec nesedlo a navíc jsem to psala v den uzávěrky při češtině :D kvůli zájezdu do Skotska... každopádně nesmíme říkat, co z toho je naše... tak jsem jen chtěla upozornit, že tahle soutěž je... pokud pro mě budete chtít hlasovat, budete muset poznat, co jsem napsala já:D Kdo mě zná dobře, tak to asi uhádne... já ale nechci, abyste hlasovali pro mě, proto ani nenaznačuju... chci jen, abyste si alespoň něco z toho přečetli a hlasovali pro povídku, která vám připadá nejlepší, protože soutěžících je vážně spousta :) Velká konkurence... ale beru to s nadhledem... vlastně... spíš jako procvičení tvorby a fantazie... než cokoliv jiného... tak já padám lidičkové... v blízké době přidám zas nějakou část některé z povídek... uvidíme... pááá

Annie:)
love sucks

Kterak Drácula všechno dojebal.

21. září 2010 v 19:44 | Drácula |  The diary of Dracula
5
A je to tady. Můj soudný den nastal.
Už mám dvě trojky a jednu čtyřku (z počítačů, dámy a pánové, nevím, proč jsem měla takovej výpadek!).
A to se teď všechno rodiče dozví na ŠKOLAONLINE.CZ! Super, to bude zase peklo. Neříkám, že bych se hned pocitivě učila - neučila. Ale ve škole jsem se na to párkrát podívala, především proto, že mi kámošky řekly, že budeme psát. Měla bych začít být pilná a vést si diář a učit se. Jinak tímhle tempem z tý školy brzo vypadnu :-//.

Ale zase nemůžu úplně tvrdit, že bych na školu kašlala - jsem na průmyslovce, ale na umělecký průmyslovce, takže poctivě krestím 'domácí inspiraci' a zrovna včera mě, ehm, kámoš (druhák - stejný obor) požádal, jestli bych mu, EHM, nepomohla se slohovkou :D:D. No, něco málo jsem napsala a když šel brácha spát, tak jako naschvál se mi ty dva krámy, kterým mi řikáme tiskárny jako napovel rozbily společně. Grr.
No ráno, to přinesl vytisklé a prej ať mu dám číslo. Za deset minut mi přinesla esemeska, že děkuje :DD. A pak mi za den napsal ještě několikrát (asi desetkrát poděkoval a že to má u mě). No, nakonec tu slohovku nepotřeboval... :)).

Edit:
Jej, já bych skočila z okna. Tenhle článek píšu asi tři hodiny a momentálně jsem se tak okázale ztrapnila (už po několikáté), že se mi až příčí o tom mluvit.

Drácula

Ach můj bóóóóóóóóóóóže...

18. září 2010 v 18:37 | Drácula |  The diary of Dracula
9
Ola.

Jsem zase v depresi. Já vím, nic překvapivého.
Ale... sere mě to (ne nebudu se omlouvat za své výrazy, prostě mě to dočista SERE). Chci vypadnout někam hodně hodně daleko a žít tam svůj sen.
Ano, každodenní realita mě zastihla.

Nejdřív se mi na střední líbilo - komu ne? Nový lidi, super spolužáci, hezcí kluci, kámošky, popularita, žádný testy a nové a zajímavé předměty. A to je teď v prdeli. U tabule jsem se při fyzice ztrapnila (měla jsem totální okno, jak alkoholik druhý den po vystřízlivění) a začala něco koktat. Dostala jsem tři mínus a ještě bych správně za to měla být ráda, protože učitelé ze základky už by mi nasolili za pět. A pak jsme psali test z chemie, ze kterého jsem totálně rupla...

Znáte takový ty nadržený panice, kteří se s holkou nedostali ani k hloupému ahoj?? Tak takový dva máme ve třídě. Ve škole na mě byli milí, ale hned na FB se mě ptali, jestli jsem nefotila pro Playboye a další prasárničky, ze kterých je mi špatně. Asi si mysleli, že je to strašně vtipný, když mám kamarádky ze třídy, co už nejsou panny a baví se se mnou o sexu (takže jsem pro ně prostě dě*ka). A to s nima mám chodit prosím pěkně další čtyři roky do školy. Doufám, že je vylejou (ano jsem zlá a zákeřná čarodějince, ale omlouvat se nebudu).

Ne, příběh nekončí dámy a pánové. Dneska jsem si psala s novým klukem od nás ze třídy (přestoupil, je nejhezčí a už i nejpitomější ze všech) a nakonec se ukázalo, že je maximálně děsnej vůl (pardón, asi urážím voly). Nechtějte ani tušit, co odpověděl na otázku, kde je, když tak dlouho neodpovídá, pak jsem z něho "udělala" holku... a ten jeho slovník, se kterým je hanba mluvit před kámoši, natož před holkou, která není inteligencí u gumové kachničky (podejte mi někdo kýbl, ale rychle). A přitom se zdál tak sympatickej.

Jsem pitomá a naivní nána, která si myslela, že bude ve třídě oblíbená pro svůj intelekt (ha ha ha, já vím) a humor. A doufala jsem, že tam bude aspoň někdo už trochu dospělejší. Spletla jsem se.

To existujou jenom slizcí odporní a nadržení hulváti, kteří si myslí, jak jsou stašně KŮL a IN, když místo pozdravu do očí, řeknou holce do výstřihu "Čau děvko!" ??
Po dnešku už tomu prostě nevěřím...

Vylízanci jedni podělaní, ufiknout jim koule!
Sbohem, váš nasraný a zklamaný
Drácula

PFW 2010

5. září 2010 v 12:00 | Drácula |  The diary of Dracula
3
Zdarec.

Včera jsem byla na Prague Fashion weekendu 2010 s Bramborou. Ráno, když jsem už seděla v autobuse mi napsala, že jí nejede autobus a přijede vlakem až o hodinu později a to jsem kvůli ní vstávala v půl osmý. Myslela jsem, že až jí uvidím, tak jí zabiju!! :D
Ale naštěstí mě vztek zachvíli přešel.
Dorazila jsem do Prahy a musela jsem hledat přepážku pro koupení jízdenky zpátky. No bylo to něco... pořád mě posílali do nějaký nový haly, ale já nejsme Pražák (teda narodila jsem se tam, ale nežiju tam), tak jsem nevěděla co to kruci je! No děsný, takhle jsem tam běhala půlhodiny a najednou jsem zjistila, že už B. přijíždí na nádraží. Tak jsem si rychle koupila jízdenku (chvála bohu, našla jsem to) a běžela na metro. Akorát jsem dorazila na Hl. nádraží, když v tom přijela B. a jely jsme (po dlouhých dohadech) k Muzeu. Tam jsme se naobědvaly a pak jsme to vyrazily přes Václavák až na Staromák.
Chvíli navigovala ona, chvíli já a jak řekla, byly jsme sehraný tým :DD.

Shlédly jsme dvě módní přehlídky, které byly zajímavé, ale měla jsem pak zdřevnatělý nohy a pak zase zpátky do Mekáče :DD.
Bohužel, už jsme musely domů, tak jsme šly ze Staromáku (!) až na Hl. nádraží pěšky a neztratily jsme se :D. Tam jsme se rozloučily a já pak jela metrem na Florenc. Byl to hezký den, doufám, že si to někdy zopakujem ;)).


Fotky pod perexem.

Prague Fashion weekend 2010.

3. září 2010 v 17:38 | Drácula |  The diary of Dracula
7
Ciao!

Žiju... tedy, přežívám. Dneska jsem na vlastní kůži pocítíla, co je to střední škola... bylo to tak vyčerpávající udržet pozornost pět hodin v kuse, bez přestávky :DD
Jsem zvědavá, jestli se mi to povede až budu mít těch slavných jedenáct hodin :DD

Zítra jedu s bráchou Bramborem (http://icaughtmyself.blog.cz/) do Prahy na "Prague Fashion weekend 2010". Tak doufám, že se tam v Praze neztratíme. Ale ne, neztratíme, já jsem rodilý pražák já to mám v krvi. A když se ztatíme, tak aspoň spolu :DD
No nic, tak zítra si musím zase přivstat, áááách. Škoda, že je tom jenom na jeden den, ale i tak to nějak zvládnem a parádně si to užijem, no ne, Brambůrku? ;))
Drácula

Ztracena - Kapitola 1., část první.

2. září 2010 v 18:35 | Drácula&Annie |  Ztracena

Tak. Sláva, konečně přinášíme po několika měsících první díl povídky s názvem Ztracena. Nebudu vám předem prozrazovat děj, nechte se překvapit, ano??
Jinak tuhle povídku píšeme dohromady s Annie, tak doufám, že se vám to bude líbit a nebude moc poznat, že to píšou dvě rozdílné osoby, ale dohromady na jednom počítači.

Nechť se líbí a zanechte komenty. XOXO.

Just Dreaming


Pár žvástů o mých poznatcích ze středoškolského života.

2. září 2010 v 15:50 | Drácula |  The diary of Dracula

"Vím, že nic nevím."

1

Pánové a dámy...
... já přežila! Tleskejte!

První den na střední byl... nudný. Všichni vyšší už měli konec (my měli od devíti) a zůstali jsme tam jenom prváci. A upřímně, já nejsem na prváky moc zvědavá :D.
To víte, nejlepší "materiál" bývá v těch vyšších ročnících :DD: Jsem strašná.

No, dnešek byl zajímavej. Ráno přišli všichni vyklepaní prváci, nikdo z nás neměl čip, aby si otevřel školu a ještě ke všemu jsme neměli klíče od šatny a za nepřezutí byli těžký tresty. No prostě byla sranda. Ti co už jsou na střední, ví jaký to je, když se na vás koukají na PRVŇÁČKY. Vážně jsem si přišla jako mimino... :DD
O velký přestávce (kterou máme až po třetí hodině) jsme jenom tak pobíhali po škole a musím říct, že naše škola je plná emařů, gothiků, zoufalců nebo šampónků. Ale aspoň je z čeho vybírat, to se musí nechat ;)).

Ale jedna věc mě hodně, ale opradu HODNĚ deprimuje. A toť můj rozvrh. V pondělí mám deset hodin, v úterý díky bohu jenom šest, ve středu sedm, ve čtvrtek jedenáct (no dobře, deset - mám od devíti, ale i tak tam budu do večera) a v pátek sedm... hrůza, hrůza, hrůza!! A kámošky, který mají stený obor jako já, ale jsou v jiný třídě mají "jenom" devět hodin... :((((
Podejte mi někdo kýbl, chce se mi zvracet.

Zatím se mi tu celkem líbí, ale líbit se přestane ve chvíli, kdy se začneme natvrdo učit. SOS!

Drácula