Červenec 2010

Afrika voláááááááááá!

31. července 2010 v 15:22 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj děti...
Tak jak vám dupou králící? (tohle mě vždycky dostane! :D)

Takže mí drazí. Letím si válet šunky do Egypta.
Ach ano, poprvé v životě se dostanu dál, než za lesy našeho města. Afrika voláááááááá... :D

Což znamená, že tu nebudu...

od 1.8 - 9.8

Egypt
Takže... užijte si to tady beze mě. Snad něco přidá Annie.
A těště se, brzo tu bude nový dess od mé milované ségrušky, slečny B.


Báj d´vej: Na pláž si beru knížku Mrazení. Obal i příběh vypadají fakt lákavě, takže až jí dočtu poreferuju vám o ní... :))

وداعا

Drácula
Bílá jako sníh: Kapitola 5. - Povinná spolupráce; část 1

30. července 2010 v 17:12 | Annie |  Bílá jako sníh
I já už jsem viděla Vampires Suck... je to teda s odpuštěnim píčovina:D ale tak některý ty fóry mě vážně dostaly... jinak se musím taky přidat, úterý byl vážně boží den! Doufám, že se nám podaří se sejít dřív jak za rok, jako tomu bylo tentokrát;) Snad vyjde srpen, nebo narozky, nebo tak... ale k věci... Tak už je mi trošku trapný...:D že se tam prakticky nic neděje... ale tak něco málo přece jen... těším se na kapitolu 11. a 12. :D ale to je ještě daleko... takže mám pro vás 1. část 5. kapitoly Bílé jako sníh...:
bílá jako sníh

Kapitola 5. - Povinná spolupráce; část 1.


Vampires Suck online

29. července 2010 v 14:31 | Drácula |  Vampires Suck
Mám tu pro vás film Vampires Suck. Pro ty, kteří neznají, je to parodie na Twilight a New Moon. Je to vážně povedený. Moc se mi to líbí.
Je to uložený na megavideu, nevím jak ho oblbnout, protože ke konci filmu se to sekne - limit. Ale moje kámoška to nějak dokázala, tak to taky zkuste.
Enjoy.))


Tady je odkaz na jiné video bez limitu - http://vidreel.com/video/OTAzMDQ0/ 


A tady už je "obyčejné" megavideo:

Drácula

Uterý byl fakt sůůůůůůpr den :))

29. července 2010 v 14:16 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj, ahoj, ahoj.
Jak se máte?? Já se mám dobře... v rámci možností.
Včera jsem se vrátila z Prahy a musím říct, že to bylo fajn. Hlavně v úterý. Měla jsem po roce sraz s druhou adminkou Annie. Přily jsme tam s mojí kámoškou Tess (stepheniemeyerova.blog.cz) asi o třičtvrtě hodiny pozdě, no. Chudák Annie. Ale ony dvě mě nechaly před rokem čekat asi hodinu a půl, takže jsme si částečně kvit.
Měly jsme hrozný výbuchy smíchu sotva jsme přišly. Seděly jsme u stolu vedle jednoho divnýho týpka, který poslouchal náš rozhovor (a ani se to nesnažil skrývat). I když... podle toho o čem jsme se bavily se ani nedivím. Nejdřív jsem Tess nařknula, že je to koza a ona na to, že má dvě. Ten týpek se začal smát a my taky, samozřejmně. Pak Tess řekla, že má super kamaradá a že se jí se vším svěřuje a já dostala výtlem - jak jinak. Tess se zašklebila a odpověděla: "Tak samozřejmně, že se mi nesvěřuje, když si vystříkne!". Tak jsme chytly výtlem (včetně toho chlápka vedle). Potom jsme šly s Annie koupit bezednný kelímek z KFC, Tess tam potom načepovala mix všecho, přičemž nám tam asi musela hodin nějaký oblbovačky, protože pak jsme se smály každému prd.
Tess se se mnou vsadila, že půjde za nějakým klukem a zeptá se ho na číslo. Byla z toho pořád nervózní, tak jsem jí navrhla ať to zkusí na holku a Annie pronesla něco jako, že by ta holka měla radost, kdyby ji tipovala na lesbičku. A mě nenapadlo nic jinýho než odpovědět, ať si to zkusí na mě. Tess hodila ze srandy (doufám :D) pózu, jako že bude zvracet a ten chlápek to nevydržel a rozesmál se fakt nahlas. Tak jsme tam všichni umřeli smíchy, nu.
Snažily jsme se toho chlápka nevšímat, jenže když se Tess zamyslela a culila se nechtěně na toho chlápka, tak to nešlo. Potom se zvedla a šla na záchod. Samozřejmně, že jsem to musela okomentovat a tak jsem řekla, že určitě vlezla na pány pro číslo. Annie tam lehla smíchy, tak jsem ještě dodala: "Hm a podle čeho asi bude soudit??".
V tu chvíli se ten týpek zvedl a šel na záchod. Hrozně jsme se tomu tlemily, ale když Tess říkala, že čekal u dámských záchodů, tak nás to poněkud vyděsilo.
Ale pak to bylo zase dobrý. Chlápek zmizel, za to se tam objevili dva krásní týpci, kteří evidentně hledali holku. Víc než občas zamířili pohledem k nám, tak nakonec Tess sebrala odvahu a šla za nima. Sázku vyhrála, i když, jak se večer ukázalo, nejspíš to byli nějací děvkaři.
Bohužel, pak musela Annie domů a my s Tess už jsme se tolik nebavily. Tess se zamyslela, já se zamyslela a bylo po náladě. Každopádně to byl super den, doufám, že si to co nejdřív zopakujem.))


A tady jsou nějaký fotky z toho dne:
Tess je ta poloviční blondýna s krátkýma vlasama, já (Drácula) jsem ta zrzavo-hnědá příšera s bílými brýlemi a Annie je ta s tou modrou košilí... :D :D))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bílá jako sníh: Kapitola 4. - Slib; část 3.

26. července 2010 v 20:31 | Annie |  Bílá jako sníh
Ahoj! Dneska je 26. července... no a já mám svátek... je Anna... no ale nechci se nějak připomínat:D jen to zmiňuju... protože svátek je důvod toho, že jsem tu dneska neměla bejt... což teda jsem taky celý den nebyla, ale vrátila jsem se dřív než jsem myslela... :D Na žádost Karr mám pro vás další kapitolu Bílé jako sníh... co si budeme namlouvat, moc lidí to asi nečte, ale já hrozně děkuju právě Karr, která ano... tak poslední část 4. kapitoly, ať to máme kompletní...
bílá jako sníh

Kapitola 4. - Slib; část 3.


Bílá jako sníh: Kapitola 4. - Slib; část 2.

25. července 2010 v 20:53 | Annie |  Bílá jako sníh
Ahoj. Tak už jsem se zase vrátila... no oficiálně tu nejsem do 26., protože tu ani zejtra nebudu... a kvůli tomu, že nemůžu bejt doma ani nic, tak se neuvidím s Dráculou a tou kamarádkou, u které je, kterou teda znám taky...:D no nic... uvidím se s nima, doufám, ale ne zejtra, ale až v úterý... tak snad to vyjde... ale zejtřek mě prostě štve. Mám pro vás další část 4. kapitoly Megan - Bílé jako sníh, tak doufám, že se vám bude líbit. Je to kratší část, hodilo se mi jí tady ukrouhnout... tak zbytek buď ještě dneska a nebo v úterý večer... tak já padám:D mimochodem mám už 12 kapitol... naprosto jsem se odblokovala, což je skvělý:) Jenom díky vám, protože vidím, že to čtete a že se vám to líbí, tak musím psát dál:D plus ještě díky Elaine z mag-cabot-books.blog.cz, která je děsně otravná a chce pořád další kapitoly, ale já jí za to miluju, protože mě dokope k tomu, abych dělala to, co mě hrozně baví... abych si našla čas psát... a ona to čte a kritizuje... všechny věci četla jako první... a ona je teda trochu v předstihu, má za sebou 8 kapitol BjS:D
bílá jako sníh

Kapitola 4. - Slib; část 2.


Já vážně nesnáším vesnice!!

24. července 2010 v 18:30 | Drácula |  The diary of Dracula
Tak jo. Asi skončím v Bohnicích. Dnešek je vážně náročný den.
Nechci znít rozmazleně a sobecky, ale je tu nuda. Internet se sotva plouží, rodiče si s bráchou odjeli do bazénu (já jsem si nevzala plavky) a mě nechali u babičky na vesnici. Paráda. A zrovna když musí být pouť a jelikož babička bydlí přímo na náměstí, znamená to, že musím od rána do noci poslouchat dechovky. Už mi z toho začíná docela hrabat, že na to i tancuju. SOS!!!
No, naštěstí jsou tu i pozitivní věci. Zítra brzo vstávám a jedu za kámoškou do Prahy, kterou jsem už neviděla skoro rok. Těším se na ní. I když momentálně se netěším na nic, protože mám pocit, že to vesnický mučení snad nikdy neskončí. Ano, ano, přiznávám, že jsem typicky městská holka. A nezměním se...))


Báááááj, jdu si dát špunty do uší...
Drácula


Edit: Právě se vrátili rodiče s bráchou, špunty nefunkční :(

Fakt nesnáším nadpisy...

23. července 2010 v 10:16 | Drácula |  The diary of Dracula
Just Dreaming
Čest.


Zjistila jsem jednu věc. Většina mých opravdových přátel jsou blogaři. Nevím proč, ale je to tak. Od druhé adminky Annie, přes mojí kámošku Tess až po B., se kterou jsem včera prokecala půlku dne na ICQ. Stejně tak, jako já, sedí doma a blogaří. Konečně nějakej spojenec :)).
Možná je to tím, že s těma Varskýma pipnkama (krom Karr) se nedá normálně vycházet. Je to bída.

No, ale co jsem vám chtěla říct je, že dneska odjíždím za babičkou do Verneřic a z Verneřic do Prahy. A pak se rozmyslím, jestli se vrátím zase k babičce nebo rovnou domů. Hm. U babičky to nemám ráda, ale ve Varech jsem už skoro celý Červenec, tak bych měla strčit ten svůj nenažraný čumák někam jinam. Co myslíte?

Jinak, dívá se někdo na Tudorovce? Mě při tom seriálu mrazí, když si uvědomím, že je to podle pravdy. Vlastní manželka - kralovna, dohazuje královi milenku, a po čase, když mu královna není schopna dát syna (i když mají dceru) jí král nechá popravit. Šílený. Nechtěla bych v té době žít. Brrr.


Edit: Annie je pryč do 26.7 a možná se s ní setkám v Praze :D. Super.

Drácula

Drácula se zlobí!!

20. července 2010 v 20:00 | Drácula |  The diary of Dracula

Ne ne ne, to není možný!!! Blog. cz je takovej kretén!!

Prosím, řekněte, že se mi to jenom zdá. Asi dvacet minut tady píšu jeden článek. No... a pak se to prostě musí potentovat a článek je v háji. Fajn, tak jdu a napíšu ho znova. Času dost. Píšu, píšu, píšu a když už ho mám dopsanej musí se to zase pííííííííííííp ... tak jako, co je to? Kruci já jsem tak rozčílená, až je to ošklivý. No, ale zpátky k článku. Na potřetí to snad výjde.

Zjistila jsem pár věcí. Za prvé - ve spánku se dá nehezky ublížit. Spím si a najednou mě probudí strašná bolest v zápěstí. Nemohla jsem hýbat s prsty, ani s dlaní. Dokonce jsem i vzbudila rodiče. Bolelo mě to, jako kdybych to měla zlomený. To se mi ještě nikdy v životě nestalo. Teď už je to dobrý, to bych jinak nepsala tenhle článek, ale stejně jsem pořád vyděšená. A jako správný hypochondr, nebudu moct dneska usnout. Ne, nežertuju.


Za druhé - pravidlo "Sejde z očí, sejde z mysli.", platí jen když z očí opravdu sejde. Stačí pár minut a skoro měsíční zapomínací práce je v háji. Myslím, že víc nemusím snad ani dodávat. A nejvíc mě dorazila Karr, když řekla, že už je z toho dááávno venku. Asi nejsem normální. Potřebuju cvokaře. Má někdo kontakt?

Za třetí - ony zmiňované boží mlýny vážně melou. Ewa Farna měla pravdu. Jenom se jim občas musí pomoct.

Za čtvrté - může mi prosím někdo vysvětlit, proč se vyrábějí bíle šaty do společnosti, které jsou průhledné jako rentgen? Trochu nechápu.

Jo a za páté - napsat knížku je vážně fuška.

No nic, jdu si procvičit zápěstí, jestli je to vážně úplně v pořádku. A pak asi sním krvavého melouna. A potom asi půjdu zanadávat blogu.cz, pokud mi tenhle článek zase smaže. Tentokrát jsem ho pro jistotu psala ve wordu.

(Ne)užívejte si prázdniny jako já; s bolavými zápěstími, s nechtěnými setkáními, s nudou kolem, která by se dala krájet, s návštěvami nemocnice a tak dále. Neberte mě jako vzor. Vážně ne. Děkuju.

Drácula

Bílá jako sníh: Kapitola 4. - Slib; část 1.

19. července 2010 v 23:11 | Annie |  Bílá jako sníh
Ahoj. Tak jsem se živá a zdravá vrátila z Itálie... už mě to tam vážně nebavilo... jako jo, krásně tam bylo, to ano, ale není to jako dřív... :D Nevadí... Nemám nějak náladu na dlouhé romány... jen jsem si říkala, že bych asi měla něco napsat... a už hroznou dobu jsem nepřidala další část Bílé jako Sníh... a tak to chci dneska napravit, částečně i proto, že jsem v Itálii napsala ručně 3 kapitoly... ještě doma 2, takže pět nových kapitol celkem, naprosto jsem se po hrozně dlouhý době odblokovala, což je skvělý:) Tak tady je tedy 1. část 4. kapitoly, doufám, že si to někdo přečtete... já nikdy nevím, kdy to mám useknout:D no nic...
bílá jako sníh

Kapitola 4. - Slib; část 1.