Červen 2010

Vy se tomu smějete, ale nás to mohlo zabít...

30. června 2010 v 13:19 | Drácula |  The diary of Dracula
Cítím se jako vyžvejkaná žvejkačka, zašlapaná v chodníku.

Ahuj lidi, jak se máte?
Já už líp. Dneska byl poslední den školy a zjistila jsem jednu věc... - loučení je těžké, ale odejít bez rozloučení je ještě těžší...
Prostě jsem zdrhla ze školy, rozloučila jsem se jen s holkama, které budu ještě vídat. Málem jsem brečela, dokonce jsem i začala řvát na vlastní babičku, protože prostě mi budou ty lidi chybět, bude mi chybět ta škola, chození k automatu, schody... ale co nadělám, jedeme dál, no ne?

Navíc jsme měli včera ten rozlučák a já jsem si přišla poprvé v životě jako princezna.))*
Všichni říkali, jak mi to slušelo a to mi zvedlo sebevědomí. Bylo to nejskvělejší z nejskvělejších. Já si to užila na dvěstě procent (asi nejvíc ten autobus :D).
Bohužel, už je to minulost...

Naštěstí je jsou tu věci, které mi zvedly náladu. Zítra jedu na 2 dny do Prahy se slečnou Karrotkovou na premiéru Eclipse. A bez rodičů... juchů.
Jupí, jupí jéjé... začínám si zpívat...))*Takže... bájbáj v pátek??Btw: Kdo chce vidět fotky z párty jsou zde (je tam i Karr).
Btw2: Jaký bylo vůbec vysvědčení? Moje bylo... 'dobrý'.


Konec.

28. června 2010 v 14:52 | Drácula |  The diary of Dracula

Jedny dveře se zavřou, druhé se otevřou.


Ne, nebojte, konec tohohle blogu rozhodně není. To jen končí má pouť základní školou. Začalo to v roce 2001, na ZŠ Poštovní, pokračovalo ZŠ Truhlářská a skončilo na ZŠ J.A.K. (v Karlových Varech).
Zažila jsem toho tolik, že bych se upsala, kdybych vám to měla vyprávět - přes intiky, pomluvy, hádky, přátelství, usmíření, první lásky, první zlomené srdce až po radost z první jedničky nebo smutek z první pětky. Tolik poprvé jsem zažila.
Nejradši vzpomínám na 4. třídu. Bylo to nejúžasnější období z celé ZŠ. Byl to jediný šk. rok, kdy jsme byli všichni velký kolektiv, byla jsem s nima na školandě a nehorázně si to užila, a našla kluka, kterého mi osud připletl do cesty i po 5ti letech (teď). Našli jsme se na jiné škole, po několika letech.

A právě teď... nevím, jestli se mám smát, nebo brečet. Nebyla jsem s těmi lidmi, celých devět let. Byla jsem s nimi jenom rok a půl a ne se všemi vycházím dobře. Ale přesto mi pár lidí přirostlo k srdci a budou mi chybět.
No jo. Sice pořád střední je škola tak jako tak, ale už to není to samé. Je to úplně něco jiného.
Páni, zítra je poslední den. Dopoledne ve škole, večer rozlučák a pak už bude jenom vysvědčení. Devítka utekla strašně rychle.

Prostě... je konec.

A na jakou třídu nejraději vzpomínáte vy?

Jsem největší EMOOOOOOOOO :D

27. června 2010 v 10:45 | Drácula |  The diary of Dracula
No jo, už je to tak. Stala se ze mě emařka :D :D.
Takovou dlouhou dobu jsem přemýšlela, že si nechám zesvětlit vlasy, protože na mojí bledou pleť byly moc tmavé. No nepříjdu já od kadeřnice s ještě mnohem tmavšími vlasy než jsem měla předtím? :D :D.
No jo, už je to tak. Jsme debil. Na mé hlavě se usadily barvy, které bych mohla pojmenovat jako černá, rudá a fialová... hlavně ta fialová převažuje :D :D. Dobrý ne? A kadeřnice říkala, že to tak tmavý nebude a přitom je to šílený :D. Ale mě se to líbí... :D :D
Jenom mě štve, že je to přeliv a brzo se vymeje, protože moje vlasy mají konečně lesk, barvu a šmrnc. Už si nepříjdu jako šedá myš... No jo, nechám se pak obarvit znova... :D.

Tady jsou fotky, ale vůbec na nic nejde vidět, jak ty vlasy mám doopravdy. Jsou mnohem fialovorudější a lesklejší než jsou na fotkách... tak aspoň něco, slíbila jsem to Annie :D.imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Živote spomal, nestíhám...

24. června 2010 v 19:29 | Drácula |  The diary of Dracula
Aloha, lidi.
Jak žijete? Já superně.
Nejsem na blogu, protože nemám čas. Včera jsem si kupovala další šaty na svůj rozlučák se základkou, dneska jsem strávila celý odpoledne s Karr a potom jsem šla na rozlučák kámošky Verčy. No a zítra jdu zase ven s Karr (jestli je vám nějaké podezřelé, kdy jdu do školy, tak rovnou můžu říct, že dneska jsem ve škole nebyla a zítra taky nebudu).
V sobotu jdu ke kadeřnici a pak na rodinnou slavnost. Snad neděli a pondělí bych měla mít volné, ale to asi budu relaxovat. V úterý mám rozlučák ze základkou, ve středu je vysvědčení a asi půjdem pařit a ve čtvrtek mizím do Prahy s Karr na premiéru Eclipse. Takže je toho teď hodně.
A to ani nemluvím o tom, že budu o prázdinách navezená na Filmovém Festivalu (ano, bydlím v Karlových Varech). Takže tak...

Něco přidávat budu, ale nečkejte žádné zázraky. Snad něco přidá Annie.

Tak báááááj)*Váš vyčerpaný Drácula)*

Blaaa, nevím co napsat jako nadpis...

18. června 2010 v 13:17 | Drácula |  The diary of Dracula
Aloha.
Jak se máte? Já celkem fajn... ujde to... chci vám říct, že tu celý víkend, počínaje dneškem, nebudu. Dneska jdu ke Karr - budeme mít Twilight maratón, který zakončíme 1.7 v Imaxu na premiéře Eclipse (ááá, jak se těším... snad to výjde :D). A v sobotu a v neděli budu na kurzech kreslení pravou mozkovou hemisférou, který začínají ráno a končí až večer.
To je vše, co jsem vám chtěla říct...

Jinak doufám, že se vám tato básnička líbí :)


Bááááááj, váš Drácula...♥

Novinky, novinky, novinky.... :D

14. června 2010 v 10:41 | Drácula |  The diary of Dracula
Ahoj lidi. Tak jsem zpátky. V Praze jsem si to celkem užila, i když se mě tam pokusili otrávit... :D :D ani se nedivím, takovej žrout jako já... :D :D stane se... :D
Jak se máte?
Já se mám dobře... celkem... hodně přemýšlím, že se nechám přebarvit, protože ta moje olivově hnědá mě nebaví... jenom nevím, jestli mi to rodiče dovolí. Jaká se vám nejvíc líbí barva?

JD

No... ale hlavní důvod proč píšu tenhle článek je ten, že máme s druhou adminkou Annie rozepsanou společnou povídku. Nejdříve jsme spolu nemohly psát, protože nás dělí přes stopadesát kilometrů... ale teď máme šikovný prográmek, díky kterému můžeme si být navzájem v počítači... takže můžeme společně psát, i když někdy je to drsný, když jedna drůhé mažeme věty, protože se nám nelíbí... :D :D :D
Viď? ;) :D
Máme rozepsanou první kapitolu... takže, se těšte :)
Již brzy... ;) :D :D


xoxo, váš Drácula :D


v Práglu :D

12. června 2010 v 10:25 | Drácula |  The diary of Dracula
Prague... :))* My city. My life. My home.
Narodila jsem se v Praze, možná proto ji tak miluji.
No nic... momentálně se tu nacházím, jsem tu u příbuzných na celý víkend. Aáááách ♥.

Prague

Jinak včera jsem viděla asi po šestý film "Nový měsíc" a neustále mě ohromoval... ta láska, ta vášeň, ta bolest, ta touha... amazing ♥.
Jak já se jenom těším na "Zatmění" :)).

Od Adrianky pro mě :))

8. června 2010 v 20:13 | Drácula |  The diary of Dracula
Takhle dokonalá básnička je od mojí milovaný Adrianky (http://the-blackrose.blog.cz). Je to vážně moc nádherné brouku, miluji tě moc :)* :-* ♥


Napíšu písničku na cvaklou jízdenku.
Notičky toulaj se ve sněhu po venku.

Nemají botičky,
zebou je nožičky.

Napíšu básničku u řeky do písku.
Než vlnky přiběhnou,schovám ji v notýsku.

Veršíky navlhlé
od holky potrhlé.

Prstem ti do dlaně napíšu hádanku.
Z nesmělých dotyků poskládám skládanku.

Tvé plaché vyznání
vezmu si do spaní.


Užasný, děkuju :))

Vyměněné ikonky

8. června 2010 v 19:34 | Drácula |  Affiliates

Vyměníš ikonku?

  • Nesmí to být nijak zaměřený blog proti jiným blogům, a různým rasovým a nabožesnkým podtextů.

Vyměněné ikonky.


Top Affs

7. června 2010 v 20:03 | Drácula&Annie |  Affiliates

Nezařazené

http://rustic.blog.cz
http://writen-by.blog.cz
http://xion.blog.cz
http://emoboy-emo.blog.cz
http://icaughtmyself.blog.cz
http://emomimka.blog.cz
http://the-blackrose.blog.cz
http://steaua.blog.cz