Leden 2010

Slza.... written by Annie

28. ledna 2010 v 21:53 | Annie
Ahoj. Tak nevím jak je na tom Drácula, ale já už jsem se rozhodla začít přidávat, protože se mi prostě chce :D A hlavně na tohle potřebuji minimum času. Na články na můj hlavní blog potřebuju vždycky tak dvacet minut, kdo mě zná, moc dobře ví proč :D ale tady to bude rychlé. A vzhledem k tomu, že bez porady s Drácul nemůžu dodělat rozcestníky v rubrikách music a celebrities, rozhodla jsem se alespoň udělat rozcestník mé literární tvorby a dát vám sem i něco z toho, co můžete najít na tom seznamu. Slza je poněkud depresivní, smutná báseň. Vím, že ze mě nikdy nebude Francesco Petrarca, ale myslím, že není tak hrozná. Ráda bych znala váš názor. Je trochu delší, má asi dvanáct slok po čtyřech verších. Psala jsem jí přesně, to vám můžu říct :D 17.5.2009 někdy kolem jedné ráno, ale to je celkem vedlejší. V tuhle hodinu mívám vždycky nějakou tvořivoou náladu, to je u mě normální. Byla bych ráda, kdybyste řekli svůj názor...

Slza

Co je to?
Co po tváři mi stéká?
Pouze slza,
Přesto mě to leká.

Written by Annie.

28. ledna 2010 v 21:36 | Annie |  Stories - Annie
Tato sekce bude obsahovat jen a pouze literární tvorbu mé osoby. To znamená moje povídky, jednorázovky, básně, možná nějaký ten drubble, pokud se mi v průběhu času podaří nějaký vyplodit a nebo třeba různá FF na knihy či filmy, seriály a tak podobně. Nejsem si úplně jistá, kolik ze své tvorby jsem ochotná zveřejnit, ale píšu vážně ráda, různé povídky. Momentálně mám rozepsané asi tři kapitolové povídky a jednu věc dá se říct dokončenou, tak budu ráda, když si někdy něco přečtete. Ráda bych znala váš názor na mé psaní.
K a p i t o l o v é p o v í d k y:
Kapitoly: 1 - část 1. - část 2. - část 3. - -
5 - část 1. - část 2. - část 3. - -
6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 -
Ve zkratce: Příběh vypráví o mladé sedmnáctileté dívce, která se blíží k dosažení věku osmnácti let, pocházející z New Yorku. Děj začíná v den, kdy hlavní hrdinka, Megan Cooper, musí opustit svoje rodné město a stěhuje se k otci s vidinou lepší budoucnosti a nového začátku. Ovšem zapomenout není tak lehké, jak by se mohlo někomu zdát. A začít znovu je ještě komplikovanější. Více v informacích o povídce nebo v jednotlivých kapitolách, samozřejmě.
Bonusy: o povídce - o postavách - něco navíc

Kapitoly: 1 -
Prolog: Běžela jsem. Stále dál a dál. Nezpomalovala jsem. Ani jsem nemohla. Věděla jsem, že je za mnou. Věděla jsem, že mě slyší, že mě cítí, že ví přesně, kde jsem. Toužil po tom, aby mě mohl zabít. Pod nohama mi praskaly suché větve a šustilo listí mnohem hlasitěji, než bych si přála. Měla jsem vůbec nějakou šanci utéct? Pokud mě cokoliv zpomalí, nepřežiju. Byl to boj na život a na smrt, který jsem nechtěla prohrát, ačkoliv jsem k selhání neměla daleko. Blížil se a já netušila, jestli mám dostatek sil na to, abych se nevzdala. Srdce mi bušilo jako o závod. Za chvíli začne svítat. Až se tak stane, jsou dvě možnosti. Ztratí mou stopu nebo mě dostihne. Jedno jsem ale věděla naprosto jistě.
Nesměla jsem se zastavit.
Bonusy: o povídce - o postavách - něco navíc

- The Blue Marguerite || Modrá kopretina... [rozepsaná]
Kapitoly: 1 -
Bonusy: o povídce - něco navíc

- Pod stínem tmy... [začatá, ale ne moc detailně]
Kapitoly: 1 -

J e d n o r á z o v k y:
- Předzvěst strachu
...moje první jednorázová dokončená povídka, kterou jsem napsala, takže na to berte ohledy, prosím... :D
...povídka psaná do soutěže na zadané téma
...povídka psaná do soutěže

P o e z i e:
- Má láska je můj trest
...báseň dá se říct na přání pro mojí nejlepší kamarádku Whitey psaná spíše v komediálním duchu

F a n F i c t i o n:
- Ber nebo nech být! [nedokončená]
...fan fiction na téma Harry Potter. Více zde. + Bonusy.
- Už to musíš pochopit! [nedokončená]
...fan fiction na knižní serii Mediátor od spisovatelky Meg Cabot
- Věř mi, já lžu [nedokončená]
...fan fiction na knihy Twilight ságy od Stephenie Meyer

D r a b b l e s
...drabble je literární útvar, který má přesně sto slov. Ani míň ani víc. A pak si to zkuste psát.

Postupně budu přidávat víc a víc, tak se těšte:D muhahaha:D

J u s t D r e a m i n g.blog.cz aneb Welcome to our site

26. ledna 2010 v 20:03 | Annie |  About Blog
Ahoj! Mé jméno je Annie... tedy mé jméno je Anna, ale můj nick je Annie a chtěla bych vás oficiálně přivítat na tomto blogu. J u s t D r e a m i n g.blog.cz byl založen předevčírem, 24. ledna 2010 ovšem oficiálně se tady něco začalo dít až 25. Tím něčím tedy myslím to, že jsem vytvořila a nastavila design a dnes jsem začala pracovat na rozcestnících a postupně to tu snad rozjedeme. No nevím jestli k tomuhle článku doplní ještě něco i druhá adminka, každopádně se taky zmíním :D Jinak, kdybych se nějak dlouho neozývala, můžete mě najít na mém blogu twilight001.blog.cz a nebo na webu graphic-and-charmed.yw.sk, ovšem na těchto stránkách jsem známá jako Piperka. A na většině mé grafiky je psáno Piperka, to jen aby jste si nemysleli, že kopíruju cizí grafiku nebo tak.

Tenhle blog jsme s druhou adminkou, jejíž nick je Drácula, založily proto, že jsme chtěly mít nějaký společný blog, protože jsme do blogaření obě dvě blázni a tak to nějak vzniklo. Co se týče domény blogu J u s t D r e a m i n g to vzniklo tak nějak nepřímými asociacemi, jelikož jsme stále nemohly přijít na to, pod jakým názvem stránku založit... a když už nás něco napadlo - teda především Drácul, tak to bylo obsazené... :D takže to byl celkem běh na dlouhé tratě, než se nám podařilo přijít na nějakou, která byla volná :D Tenhle blog není o ničem konkrétním... o jedné věci, ani omylem. Bude o všem co obě milujeme... o našich oblíbených celebritách, filmech, seriálech, knihách... a postupně tu budete moc najít i naše povídky, nebo literární tvorbu v podobě básní a samozřejmě i naší grafiku, ta tu nesmí chybět...
To je asi tak vše, co jsem na úvod chtěla říct. Doufám, že se vám tu bude líbit a že se sem budete vracet!
Vaše Annie

Site

26. ledna 2010 v 19:51 | Annie |  Site
v krátkosti o stránce
--
o autorkách blogu
--
designy blogu
--
spřátelené stránkyStories

26. ledna 2010 v 18:32 | Annie |  Stories
Rubrika S t o r i e s obsahuje pouze literární tvorbu od nás, ode mě Annie a od Dráculy a nebo od vás, pokud nám nějaké pošlete... Nenajdete tu přepisy knih nebo skopírované příběhy bez souhlasu autora.

Chcete poslat vaši povídku či fanfiction?
Napište na e-mail: charmedpiperka@seznam.cz a dohodneme se.

Graphic

26. ledna 2010 v 18:03 | Annie |  Graphic
--